oddlef Skrevet Januar 10, 2010 Skrevet Januar 10, 2010 Hei! Fant meg et par Led Baklykter til min E46 Her er Link: http://www.autospar.no/82229.jpg www.autospar.no For å kåmme til siden til lysene trykk Styling->Lysutstyr->baklykter->BMW->E46 sedan, så er de helt nederst! hva synest dere om disse? GS har jo noen som er helt lik, men da er det bare de ytre lysene, ikke de indre. Hvordan er det med feil-lamper i dashbordet hvis jeg monterer disse? Noen som har prøvd de før? Erfaringer med Autospar?
spruddel Skrevet Januar 10, 2010 Skrevet Januar 10, 2010 Kule lykter. Har lyst på slike til min også, men har de bare til pre-facelift? Står jo "årsmodell: -08/01" på alle..?
Lars89 Skrevet Januar 16, 2010 Skrevet Januar 16, 2010 Har ikke de lyktene, men en annen type LED på min E46. Aldri hatt noen feil med de, ingen feilmeldinger og lyser veldig godt. De indre lysa er bare vanlige pærer Syns lyktene passer veldig godt på E46 sedan, men liker typen jeg har enda bedre
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå