Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

selger da mine 17" Contour felger siden jeg har kjøpt leilighet og har da rett og slett ikke plass til disse lenger. to av felgene har ingen hakk i kantene og de to andre har en del. felgene har ikke dekk. før dekkene ble tatt av så kjørte jeg bilen fra trondheim og til gjøvik med dem. på den turen merka jeg ingen kast i dem. det er også veldig tøff kant i dem. de har ingen M merke så tror de er kopi felger. men diskusonen om de er orginale eller ikke kan dere ta en annen plass.

selges får Hbo 1000,-

ef2ijwxttwm0dpic65zc.jpg

58bves7drn7w78wt6l3d.jpg

akdpe98ddu522iz05u59.jpg

jywcfcpaizidncb1ynud.jpg

qxul80lfgehv2bx0raml.jpg

Skrevet

Kunne tenkt meg disse med mindre skadene ikke er altfor synlige? :) Kunne du tatt bilde av de skadene som er?

Skrevet

Nei, det gjør det heller ikke, fordi navhullet i E36 felger er for lite. Husker ikke eksakte mål, men får å få E39 felger på E36 må man i hvertfall bruke senter-ringer.

Skrevet

Jo det går:)

Har prøvd det. For man må spacer ut felgane 10mm for og få dei på, og da kommer man ut forbi navhullet. Så da er det bare og skru dei på og kjøre med dei.

Men nok OT fra min side. Lykke til med salge:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...