635csi Skrevet Februar 16, 2010 Skrevet Februar 16, 2010 Har en Recarostol med understell til E30 til overs. Den er litt slitt, men fantastisk god å sitte i fordi. Vippefunksjonen på ryggen fungerer som den skal. Jeg skal selvfølgelig vaske den litt før jeg selger den. Det er sjåførstolen på bildet her det er snakk om, og jeg kan ta bedre bilder ved seriøs interesse Kom gjerne med prisforslag. Nye bilder:
635csi Skrevet Februar 16, 2010 Forfatter Skrevet Februar 16, 2010 Passer både til 2- og 4-dørs siden den har vippefunksjon på ryggen
E30_Dale Skrevet Februar 17, 2010 Skrevet Februar 17, 2010 Var det jeg tenkte på.Hadde du hatt sjangs til å sende dette setet med understell?
635csi Skrevet Februar 17, 2010 Forfatter Skrevet Februar 17, 2010 Er det kun fører stolen som er til salgs?? Stemmer. Dette er reservestolen til Touringen jeg nettopp solgte. Derfor jeg ikke har bruk for den nå. Kjekt å ha liggende kanskje, men flott dersom noen andre kan få bruk for den også Til dere som lurer på frakt: Ja, jeg kan pakke og sende stolen mot forhåndsbetaling. Vet ikke helt vekta på stolen ennå, men jeg antar at den ligger innunder Postens vektklasse på 10-25kg som kommer på 224,- Det kommer også et tillegg på 92,- pga. størrelsen på pakken.
635csi Skrevet Februar 19, 2010 Forfatter Skrevet Februar 19, 2010 Ingen som har bruk for? Veldig god å sitte i selv om den ikke ser helt strøken ut akkurat
Reset Skrevet Februar 20, 2010 Skrevet Februar 20, 2010 billig eller dyr? kunne vært greit å sleng i e30
635csi Skrevet Februar 20, 2010 Forfatter Skrevet Februar 20, 2010 Billig i forhold til hvor god den er å sitte i Ser jo riktignok ikke ut som et glansbilde, men ikke noe problem å fikse slitasjen. Litt usikker på pris ennå, tenkte å høre litt hva folk kan være villige til å batale for noe sånt. Betalte selv 1500,- for den for noen år siden, men da var den riktignok ikke slitt. Jeg skal forresten utover til GS på Bud med E38`n nå på mandag, så jeg kan alltids ta med meg stolen ved interesse. Bor vel i området der du sikkert Reset?
Reset Skrevet Februar 20, 2010 Skrevet Februar 20, 2010 da må jeg ivertfall vite hvor mye du skal ha først ;p
635csi Skrevet Februar 20, 2010 Forfatter Skrevet Februar 20, 2010 Han jeg kjøpte stolen av for noen år siden kom innom nå, og han lurer på å kjøpe tilbake stolen Han har prøvemontert den i bilen sin nå for å kjenne hvordan den føles før han bestemmer seg. Kan jo alltids anslå et sted rundt 600,- da, for å høre hva folk synes om det. Blir jo nesten et skudd i blinde da siden det ikke er så mange andre tilsvarende stoler å sammenligne med.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå