Clerion Skrevet Februar 22, 2010 Forfatter Skrevet Februar 22, 2010 Med Norsk meny ja, om det ikke er det er det nå fullt mulig å oppgradere til det.
Clerion Skrevet Februar 22, 2010 Forfatter Skrevet Februar 22, 2010 Vært på Expert å levert tlf i dag, kom til å gå fort å få ny sa han, TYDELIG fukt-skade Følger også med en billader.
anders87 Skrevet Februar 26, 2010 Skrevet Februar 26, 2010 Er du interessert i og bytte den mot noen slitne felger jeg har stående som passer E39, eller en 2x10" Proson basskasse jeg ikke har bruk for lenger? ;D
Clerion Skrevet Februar 26, 2010 Forfatter Skrevet Februar 26, 2010 Artigkar ;D Har selv den kassa faktisk Men med to vegas bassere i, spiller som faen
Eksos Skrevet Mars 1, 2010 Skrevet Mars 1, 2010 Vært på Expert å levert tlf i dag, kom til å gå fort å få ny sa han, TYDELIG fukt-skade Følger også med ekstra lader, batteri, ørepropper og alt utstyret til tif da jeg kun leverte selve telefonen. Følger også med en billader. Da jeg fikk ny tlf på forsikringa fikk jeg bare utlevert selve telefonen, ikke resten av utstyret.. Forøvrig en kjempetelefon du selger her! Fungerer veldig bra, absolutt til å annbefale til alle
Clerion Skrevet Mars 1, 2010 Forfatter Skrevet Mars 1, 2010 Trodde jeg fikk ny pakke jeg. Nuvel. Takk for informasjonen Da endrer jeg annonsen.
Eksos Skrevet Mars 1, 2010 Skrevet Mars 1, 2010 Jeg fikk ny hos telebutikken, ikke sikkert det er samme opplegg overalt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå