torboro Skrevet Mars 14, 2010 Skrevet Mars 14, 2010 Jeg har en liten gul varseltrekant med utropstegn i mellom kmavstanden og triptelleren. Ingen andre varselsymboler lyser. Noen som vet hva denne trekanten er for noe?
alfheim Skrevet Mars 15, 2010 Skrevet Mars 15, 2010 Det er et generelt varsel om at noe har gitt utslag i "check control" systemet. Du må inn i det for å se mer info om hva som har ført til at lampen lyser. Hvordan du går inn i det avhenger av om du har i-Drive eller ikke. (Husker uansett ikke farten hvordan du gjør det.)
rolfi Skrevet Mars 15, 2010 Skrevet Mars 15, 2010 uten iDrive vrir du på det "hjulet" som er på blinklysspaken til du finner der det står CHECK. Så trykker du på knappen på blinklysspaken, da kommer feilen opp. Kan være alt fra en røket pære, til lite spylervæske eller for lite diesel eller olje.
torboro Skrevet Mars 26, 2010 Forfatter Skrevet Mars 26, 2010 hehe.. det var faktisk bare klokka som ikke var stilt;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå