mrrogne Skrevet Juni 6, 2010 Skrevet Juni 6, 2010 hei, eg drive å bytta motor i min E36 320 (m50b20) så tok eg seff en 520 motor fra en E34 så måtte jo bytte over en heil del med dela men no har eg fått motoren på plass og sitte i gjenn men en litt tjukk kabel som e svart men med rød kabel sko, og er 12v på heile tia når tenninga er av og, og einaste plassen eg ser den logiske plasseringa e på starteren, men der e jo en kabel fra før og nokken som veit ka den kan vere til ?
Flua Skrevet Juni 6, 2010 Skrevet Juni 6, 2010 Oftest så er det 12V alltid tilkoblet på starteren, og så er det et relee som sitter på starteren som kobler den inn når motoren skal startes. Er kabelen som sitter på starteren fra før av stor?
mrrogne Skrevet Juni 6, 2010 Forfatter Skrevet Juni 6, 2010 okay, ja den er og stor, men det såg ut som om den gjekk i fra stareteren og bort mot dynamoen, men dei 2 småe va i lag med den store som er på staretern, så rekna med den og ska dit, F**** viss eg må begynne å ta av insuge å for å finne kabla osv
mrrogne Skrevet Juni 6, 2010 Forfatter Skrevet Juni 6, 2010 Ingen som kan bekrefte det ? trenge enkli svar ganske fort
janerik171187 Skrevet Juni 6, 2010 Skrevet Juni 6, 2010 Ingen som kan bekrefte det ? trenge enkli svar ganske fort er +12v alltid på starteren ja, en tykk kabel. er og en tynn kabel som er styrestrømmen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå