Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Når jeg moste fronten min inn i autovernet og knuste blinklyset mitt, så funka ikke lysene i dashbordet mitt.

Det jeg gjorde da var å bytte sikring, skjekke Relè også sette i ny pære.

Det funket etter det.

Skrevet

Jeg hadde samme problem når jeg kjøpte bilen min. Hos meg var det en sikring som var gåen, selv om den så helt fin ut. Testet tåkelyssikringene med multimeter og byttet ut den som var gåen. Etter det virket alt som normalt. Lyste ikke i dashbordet hos meg heller.

Skrevet
jeg har samme problem, til meg er det den grønne overledningen som har gått!

Haha :D

Kan vel være verdt å sjekke ja.. Men hvis den er gått må man for all del få tak i ny grønn overledning, som fort kan forveksles med gul overleding- som er det motsatte :)

Skrevet

Ja, de gule er jo kjent for å ha kortslutning i begge ender, dessverre! Men hvis man kanskje bruker en underledning så vil den nok føre strømmen bedre tror jeg :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...