rein_nils Skrevet August 29, 2010 Skrevet August 29, 2010 Bilen øker på turtall men ikke fart, det rare er at dette kun skjer i 65kmt eller mer og kun i 4 og 5 gir. som regel skjer det i oppoverbakker. Er clitchen gåen eller er det kassn som er toast?
fjeldal Skrevet August 29, 2010 Skrevet August 29, 2010 sansynligvis clutch ja, slurer mest i 4. og 5. fordi da går bilen mye tyngre. likt som i oppover bakker, bilen er tyngre å dra derfor slipper clutchen fortere der. kommer til å slure i de andre girene om du kjører med det for lenge. Ihvertfall det jeg tror.
Lars89 Skrevet August 29, 2010 Skrevet August 29, 2010 Ja. Typiske symptomer på clutch som begynner å bli sliten. Bytt før den skader svinghjul osv
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå