ullsokken Skrevet September 4, 2010 Skrevet September 4, 2010 Hmmm.. bedre ta en kjøretur enn å sitte alene hjemme. See you *slenger seg i bilen*
AndreasBr Skrevet September 4, 2010 Skrevet September 4, 2010 Da var man der, takk Gud for nettleser på iPhone : d noen andre so er tilstede? Text me. 92078514
Oddey Skrevet September 4, 2010 Forfatter Skrevet September 4, 2010 hipp hipp hurra for politi som gjør alt dem kan for å ta noen biler på et lite område, istede for å ta tyver og bråkmakere.
FredrikE24 Skrevet September 4, 2010 Skrevet September 4, 2010 politi var på pletten raskt! Senere dro vi til Jessheim, tok ikke lange tida før dem var der og, men de aksepterte at vi var der, men politiet sjekka ettervert biler som kjørte fra område fortløpende.
Just-turbodiesel Skrevet September 4, 2010 Skrevet September 4, 2010 politi var på pletten raskt! Senere dro vi til Jessheim, tok ikke lange tida før dem var der og, men de aksepterte at vi var der, men politiet sjekka ettervert biler som kjørte fra område fortløpende. ere mulig hva f... feiler det politiet i områdene der? var en tid de var helt rabiate her også, men de ga seg når de skjønte at ingen kom til å gi seg her...
ullsokken Skrevet September 5, 2010 Skrevet September 5, 2010 politi var på pletten raskt! Senere dro vi til Jessheim, tok ikke lange tida før dem var der og, men de aksepterte at vi var der, men politiet sjekka ettervert biler som kjørte fra område fortløpende. Var usikker på veien selv så fant en bimmer og slang meg etter den og kom frem, Takk til han Kjørte inn veien til hallen, så mange kom motsatt vei. Klokken var ca. 21:15 tenker jeg, og så fort at politiet sto der. Vinket folk ut og ingen fikk kjøre inn på plassen, det så uansett fult ut. Kjørte rett frem 100m eller noe og fant en liten frustrert men hyggelig gjeng jeg følte tok meg godt imot, de snakket om å dra til Jessheim. Hang meg på men fant ut i en rundkjøring at jeg var litt trøtt og orket ikke så dro hjem. Teit av politiet ja, ingen bråket som jeg skjønte. Hadde vært bedre om de heller bare hadde vært der å sett ann situasjonen litt om det ble bråk eller ikke.. Men det var jo ganske mange biler, jeg er imponert Og ble nok hyggelig i Jessheim.
AndreasBr Skrevet September 5, 2010 Skrevet September 5, 2010 Ikke for å gjøre dette til noen spottetråd, men noen som veit hvem de folka jeg prata med var? Vi stod nederst i ene hjørnet (Mot veien), han kjørte en 7 serie som lignet på gamle e30'ene (Eneste jeg forbinder fronten med). Han virka litt småsur når jeg kalte bilen en e30.. btw, fyren er fra mortensrud afaik..
Kristian H. Foss Skrevet September 5, 2010 Skrevet September 5, 2010 Synd de ikke lar folk være på et sted, blir masse folk ute på veiene istedet. Noen herifra som kjørte en lys og meget lav E28 med M535 optikk?
Just-turbodiesel Skrevet September 5, 2010 Skrevet September 5, 2010 Ikke for å gjøre dette til noen spottetråd, men noen som veit hvem de folka jeg prata med var? Vi stod nederst i ene hjørnet (Mot veien), han kjørte en 7 serie som lignet på gamle e30'ene (Eneste jeg forbinder fronten med). Han virka litt småsur når jeg kalte bilen en e30.. btw, fyren er fra mortensrud afaik.. er det så rart? tenk å kjøre skikkelig bli og bli assosiert med det verste skjønner han godt.
FredrikE24 Skrevet September 5, 2010 Skrevet September 5, 2010 Han med den 7-Serie E32 er på forumet her ja, har manuell kasse! Skjønner meget meget godt at han ble litt fornerma! E32 er en mye mer prestisjebil enn E30 som er en bitteliten bil iforhold!
AndreasBr Skrevet September 5, 2010 Skrevet September 5, 2010 Jeg liker ikke fronten på noen av de e30 lignende greien
Robkill Skrevet September 5, 2010 Skrevet September 5, 2010 Synd de ikke lar folk være på et sted, blir masse folk ute på veiene istedet.Noen herifra som kjørte en lys og meget lav E28 med M535 optikk? Tipper det er Destroyy du tenker på, stilig bil http://images.bimmers.no/files/hqcc920saqynmna6zb14.jpg
Kristian H. Foss Skrevet September 5, 2010 Skrevet September 5, 2010 Synd de ikke lar folk være på et sted, blir masse folk ute på veiene istedet.Noen herifra som kjørte en lys og meget lav E28 med M535 optikk? Tipper det er Destroyy du tenker på, stilig bil http://images.bimmers.no/files/hqcc920saqynmna6zb14.jpg Den var det nok ja! Så ut som et realt eksemplar.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå