Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Heisann, jeg er på utkikk etter "ny" bil og har sett endel på 3-serie coupe. Har funnet noen som kan friste men lurte på om noen her har noen formening eller kjennskap til di jeg har funnet her? :)

http://www.finn.no/finn/car/used/object ... e=24094054

http://www.finn.no/finn/car/used/object ... e=24291780

http://www.finn.no/finn/car/used/object ... e=24188408

http://www.finn.no/finn/car/used/object ... e=24204852

-Remi Hidle

Skrevet

Synes det var litt stive priser ja.

Jeg solgte en 01mod , 330ci tidlig 2009 for 265' , gått under 100' km.

Hvis du skal se på 330 ( m54b30 motoren ) forhør deg om oljeforbruk. Disse motoren har en tendens til å bruke olje. Ca 1 l per 3000km. Dette kan jo selfølgelig variere.

Etter hva jeg leste meg fram til var det ventiltettningene som var syndebukken. Dette på biler som hadde gått ca 100' km. Ellers kan jeg anbefale 330. Var en artig bil å kjøre og greit med krefter.

Personlig ville jeg ikke kjøpt noen av bilene du har linket til. Liker ikke når såpass dyre biler kommer opp i den kilometerstanden mtp. videresalg.

Skrevet

Den andre og fjerde hadde litt bedre priser, vurder de om du absolutt skal ha en av disse. Men synes den første og tredje virket overpriset. Skal du handle bil som har gått 143000 km, og ha rundt 266.628, - i lån på denne og du kjører ganske mye og merker at km stand flytter seg fort. Vil du nok tape ganske mye om du selger den igjen. Kjedelig sitte med for mye gjeld på en bil du ikke får solgt til høyere pris.

Kjører ganske mye med min så den holder seg i pris i forhold til det jeg har igjen på lånet. Men hadde jeg handlet min for ca 130-140K den gang og prøvd selge den i dag hadde jeg nok sittet igjen med 20K på lånet

Skrevet

Hadde bilen din kostet rundt 230-240.000,- hadde jeg slått til med en gang CS :P Er på utkikk etter facelift coupe nå! Men det er sinnsykt lite facelift coupe til salgs, umulig å finne den rette nå. Kanskje jeg skal tenke på import. Hvordan beregnet du avgift på å få den du linket til, til 220.000,- Erebus?

Skrevet

toll.no...

320d er bare 150 hester og 153 g co2 stock..så den kommer heldig ut, en 2006 modell utløser derfor kun ca 140.000 i avgifter og moms... :)

2006(2007) er ganske mye nyere enn rundt årtusenskifte både med hensyn til slitasje, barnesykdommer og andre ting :)

utrolig fin bil med rett utstyr, alcantara M pakke ut og innvendig osv :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...