Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, får ikke varme på tomgang,har prøvd å lufte! Hva annet kan være feil,fri for sirkulasjon på tomgang-vannpumpa? E36 93mod 316:)

Skrevet

skiftet termostat, men måtte etterfylle rimelig mye mere en jeg "tappet" av. blir ikke varm på tomgang enda, må jeg bare lufte mere ?

Skrevet
skiftet termostat, men måtte etterfylle rimelig mye mere en jeg "tappet" av. blir ikke varm på tomgang enda, må jeg bare lufte mere ?

Det er varmeapparatregisteret ditt som er grodd inni.. Har hatt mange E36 på jobben med samme problem.. Ta av slangene inn på registeret og ta to løse slanger og tre innpå stussene.Hold slangene opp og hell i flytende avløpsåpner,la stå i ca.30min.Skyll god i gjennom med vann etterpå,gjerne varmt.(jeg bruker høytrykk også,men bør vel være litt forsiktig med det) Da blir det en helt annen verden etterpå!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...