AlXz Skrevet Desember 9, 2010 Skrevet Desember 9, 2010 Noen som har gode anbefalinger av varme kanon? Slipper alle ut eksos? (bør ha rør ut evt?) Ser man får noen parafin ovn/brennere som ikke trenger noe mer enn gass-tank (ikke noe strøm til vifte, eller rør til avgass/eksos) Takker for tips
///Magnusrc Skrevet Desember 9, 2010 Skrevet Desember 9, 2010 Merket "Master" fungerer veldig bra Jepp
Der Barockengel Skrevet Desember 10, 2010 Skrevet Desember 10, 2010 Ser man får noen parafin ovn/brennere som ikke trenger noe mer enn gass-tank (ikke noe strøm til vifte, eller rør til avgass/eksos)Takker for tips Jeg har god erfaring med oppvarming både med parafin og propan som ikke krever spesiell utlufting. Mht. parafin bør man være litt forsiktig med åpen flamme og evnt. søl, ved gassfyring bør man huske at propan er tung, og dersom man skulle få en lekkasje vil propanen legge seg nede langs gulvet. Jeg prøver imidlertid å bruke disse der det er en viss mulighet for luftsirkulasjon, og foretrekker å bruke de til å varme opp et lokale, for så å slå over på annen varme når jeg skal oppholde meg/arbeide der. Håper dette kan være til nytte.
StianA Skrevet Desember 10, 2010 Skrevet Desember 10, 2010 Hei jeg er på utskikk etter en billig varmekanon selv, men lurte på hvordan det er og kjøpe fra ebay? ser du kan spare en god del på det selv om du legger på moms og frakt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå