ErlendSandved Skrevet Januar 10, 2011 Skrevet Januar 10, 2011 Herregud at det går ann. Greit at de prøvekjører bilen, men at de grisekjører så inn i ja, da er det bar een vei og gå.. Stå på, få denne saken igjennom, jeg står på din side her Trur jeg hadde totall klikka og dengt driten ut av fyren på stede :S
powerfulglenn Skrevet Januar 10, 2011 Skrevet Januar 10, 2011 Fy faen ass! Har du Anmeldt saken ? Eller kommer kanskje ikke snuten til og gjøre så mye ? Selv om Morgan ikke kan gjøre så mye så virker han som en utrolig hyggelig og en grei kar! Så kanskje han kan fikse noe? Du skulle faen mæ prøve kjørt bilen til han som lå på breia med din! Skjønner ikke at de gidder! Og han kunne ivartfall spurt om lov selv om det hadde blitt et nei Eller bare innrømt det! Jeg blir utrolig forbanna på sånne!
Azeton Skrevet Januar 11, 2011 Skrevet Januar 11, 2011 Hmhaga admin fra imprezadriver sin bil som hadde tracy. Den saken burde du dra så langt som mulig. Be om og snakke med sjåfør av bilen for og konfrontere han med det flere ganger.
Bimmerfører Skrevet Januar 11, 2011 Skrevet Januar 11, 2011 Jeg hadde sendt en ÅPEN mail til GS (både Skien og HK), med kopi til diverse medier deriblandt lokalavisa med krav om tilsvar fra dette verkstedet. Men da er det også viktig og være veldig presis, seriøs og konkret i ordlyden. Trusler om å kontakte medier, politi osv hjelper lite eller ingen ting, men viser du åpent at du HAR sendt kopi av mail til media og at du i tilegg har vært seriøs i ordlyden på mailen, så vil du nok fort få svar skal jeg love deg. Var selv borti noe lignende for en god stund tilbake og skrev mail til dette verkstedet, med kopi til lokalpressen, Broom (tv2), VG, Dagbladet og Hovedkontoret til Møller. Dagen etter var verkstedregningen tilbakebetalt, beklagelsen mottatt, både fra verksted og HK og lovnader om bedre kundebehandling i all fremtid. Både Broom.no, Lokalpressen og Dagbladet viste interesse for saken med en gang også
Morgan GS Skrevet Januar 11, 2011 Skrevet Januar 11, 2011 Hallo?? GS? Ingen som skal skrive noe? Flaut.. Hahahaha..Til trådstarter: ser ut som alle GS gutta har meldt seg inn i VW/Audi klubb gitt hihihihoho hei er nok lite vw audi her men , Jeg har sendt trådstarter en PM. jeg sitter jo på en helt annen avdeling i landet , men vil jo beklage det som har skjedd her ,og håper ting ordner seg. Slikt som dette skal jo ikke skje såklart
FCBayern Skrevet Januar 11, 2011 Skrevet Januar 11, 2011 Morgan: Ja det var tull fra min side. Må si at mine erfaringer med GS i stålverksveien er utelukkende positive! Utrolig bra service og hyggelige folk ret og slett! Personlig handler jeg utelukkende kun hos GS i stålverksveien. Du rister nok like mye på hodet som oss. Det er jo ikke god reklame for navnet til GS med sånne saker som det her.
Mikael-B Skrevet Januar 11, 2011 Skrevet Januar 11, 2011 Er nok lite andre GS avdelinger kan gjøre. De fleste som jobber hos GS i Skien har mer tilknytning til MotorTechnik enn GS.
BMW-vet Skrevet Januar 11, 2011 Forfatter Skrevet Januar 11, 2011 GS i skien har tatt grep, jeg ble kontaktet i morges, men var på vei til et møte i oslo, men skal innom i morgen å snakke med de partene som er innvolvert. Han som kjørte kunne bare lagt seg flat når han ble tatt med handa i kakeboksen, så hadde hele saken ordnet seg å en grei måte. Men valgte å lyve meg rett i fleisen, det var ikke spes lurt Jeg kjører denne saken for at dere andre skal slippe det samme, å for de som jobber på verksted skal se at det er ikke lurt å leke med andres leketøy.... Kommer oppdatering i morgen. PS: det hjelper bare sååå lite å bli forbannet å hissig, man får mer gjennomslag om man holder seg rolig.
snowporn Skrevet Januar 11, 2011 Skrevet Januar 11, 2011 Det er ganske dårlig slagstriks det de gjorde der ja, men blir spennende å se hvordan det går til mårra da Har hatt bilen min der oppe til diagnosetest som er på 500lappen, men fikk en regning på over 1000,- pga det var noe feil med bilen min så de måtte søke manuelt, men fikk vite ettertid at diagnoseappartatet deres til min bilmodell var ødelagt. Hvorfor ikke bare si det med en gang? Er fornøyd med å handle deler der, men siste gang når det gjelder verksted.
DanielMK Skrevet Januar 11, 2011 Skrevet Januar 11, 2011 Dette er jo helt bak mål. Om det faktisk er sant at de sladdet, lekte - ja kjørte bilen som om det var deres egen (eller enda verre, kjørte den ekstra hardt, fordi det IKKJE var deres egen), så er jo det en sak du bør gå langt med. Krev at du får alle pengene tilbake, og full gjennomgang av bilens tekniske stand etter galkjøringa - DET hadde iallefall eg krevd. Uansett, eg har ingen erfaringer med GS-bildeler sine verksteder, ikkje avdelingen du skriver om heller - men har kun positive erfaringer med service, levering, priser og alt annet på avdelingen på Kokstad i Bergen (den er nermest meg).
Leo Skrevet Januar 11, 2011 Skrevet Januar 11, 2011 Vil nævne a det er positiv oppfatning av GS trondeheim som jeg bruker. Men Laget litt mer bråk hvis jeg var deg.....Jeg er en grei hestk.. når slikt skjer.
MotorViagra Skrevet Januar 11, 2011 Skrevet Januar 11, 2011 Oslo og Bud er helt knall disse og (måtte komme med litt skryt og )
BMW-vet Skrevet Januar 11, 2011 Forfatter Skrevet Januar 11, 2011 Bare for å repetere, GS i Skien har kontaktet meg i dag, hvorpå jeg ba om et møte i morgen. Resultatet av det møtet danner grunnlaget for videre respons fra min side, hvis møtet blir positivt sett fra min side, så ser jeg ingen grunn til å ikke innformere forumet, hva jeg syns å mener. Det er lov å gjøre feil, men som voksen er man nødt å ta annsvar å stå for sine handlinger å valg, så lett, så vanskelig... Det at DL hos GS-bildeler tok kontakt, ser jeg på som positivt enn så lenge, uansett årsak til at han valgte å ta opp tråden her, jeg velger å tro det var for å rydde opp i problemet. Jeg er forbi stadiet med med trusler om aviser å all slags greier, heller handlig i stedet for ord En liten ting til slutt, tror det at dette havnet her på forumet gjorde mer vondt enn man tror.....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå