Jump to content

Recommended Posts

Posted

ja, nå er det på tide at den gode gamle tds'n for seg en liten oppstrekker! tenkte jeg kunne lage en liten tråd om den :)

har hatt bilen i snart 1 år og den har fungert bra, men har hatt et par seriøse smeller.. da tenker jeg ikke på kollisjoner, men først tidlig i høst gikk toppen.. da blei det tur til våre gode naboer for å hente delebil, her satt den en litt friskere 2,5 tds motor. dieselpumpa var stilt opp så noen ville greier var det ikke, men den gikk bedre :D tdsn jeg henta i sverige hadde åpent luftfilter med høl i panseret og et 3" straaaaaakt eksosrør hele veien. når jeg la fjøla i bånn og slapp den brått av i tunnelene fikk jeg en plystrelyd jeg nesten ikke hadde trudd jeg skulle få av en tds :P nok en den, men her like før jul gikk girkassa :( fikk skaffa ein nå for en uke sia, så nå tusler det å går igjen. har tatt ut chipen får at den skal holde litt lengere :)

litt om bilen slik den er per dags dato:

- svart m5 skinn

- senka 60/40

- xenon i spredere og nærlys

- sota ruter (jallamekk)

- 9"x18" dotz mugello felger, med 225/35-18 dekk

- ganske heftig dynabel anlegg med kenwood 6x9ere

- fargen er calypsorot (den fargen blir beholdt)

det som skal bli gjort:

- montere m5 sideskjørt (har liggende)

- v8 front, komplett med framfanger.. skal hente i morra :D :D

- justerbart understell

- proffsoting av ruter

- m-tech 2 ratt

- 3" eksosrør ;)

- sorte DE lykter med spredere

- blir nok nye baklyter også

- rusta skal bli tatt

og selvfølgelig lakkering!

et par bilder av bilen fra i sommer føre xenon og spredere ble montert

16gthstpm3v0a6kb75e0.jpg

rm0r3nrjnu58lulm1far.jpg

7q1aojqgnoah1q1g87vx.jpg

2d33jrgyo3pf81kid0hx.jpg

Posted

Skulle hente v8 framfanger i dag, men han skulle ha 2000,- for den.. Så da skal jeg heller kjøpe bare intaka å felle dem inn i fronten selv :) vis noen trenger deler til 530 så ring Bø Bilco, står en komplett der med skade bak :)

  • 1 month later...
Posted

lurer fælt på åssen farge jeg skal ha..

lurer på samma farga, brokarot-metallic og svart metallic..

noen formeninger?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...