Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Jeg har 2 slike kasser som kommer fra motorene uten Vanos.

Den ene kassen fungerer helt fint og slurer ikke på girene. Den er til overs etter at bilen ble bygget om til større motor og med manuell kasse. Selges for 2.000 kr + frakt.

Kasse nr 2 er en overhalet kasse. Jeg har kvitteringer fra 2 reparasjoner på over 16.000 kr. Denne kassen selges for 4.000 kr + frakt.

Du skriver ikke hvor du bor, og det er en fordel når du ønsker å kjøpe en tung kasse. Den veier ca 80 kg. Den er dyr å få fraktet. Jeg har fraktavtale med TollpostGlobe og har 50% rabatt i tilfelle du vil kjøpe av meg. Jeg bor i Stavanger.

Hilsen Eirik. 92 22 65 44.

  • 1 month later...
Skrevet

Jeg er intressert i å kjøpe den overhallede kassen av deg, om den er 1991 modell.. Har du mulighet til å treffe meg fredag så jeg får sett på kassen? Skal nedover til stavanger da! Bor ved Åndalsnes så frakt vil ikke bli et problem

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...