Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

E30 coupe m 97mod S50B32

Litt trøbbel med den derfor prisen!

Ring for info!

Mye kvitteringer på ting som er gjort..

90517874

Selges/byttes i snøscooter

79 000,-

Pris kan diskuteres ved hurtig handel!

czj4at7l36idk4adjlnf.jpg

Skrevet

Den går seg varm på tomgang,jeg kjører langtransport så har ikke hatt tid til å sett på den. Derfor er prisen diskuterbar. Den er satt til 80 000 k men som sagt diskuterbar.

Skrevet

Sikkert full av luft, start bilen så den blir varm, stopp bilen, og skru opp den lille skruen ved siden av påfyllingslokket, bare og lufta der og fyll på kjølevæske på nytt ;)

Skrevet

Takk for tipset men har hatt bilen på verksted å fått den luftet skikkelig men så gikk den en stund og nå er det det samme igjen..

  • 4 weeks later...
Skrevet
Sikkert full av luft, start bilen så den blir varm, stopp bilen, og skru opp den lille skruen ved siden av påfyllingslokket, bare og lufta der og fyll på kjølevæske på nytt ;)

niks, m3 har ikke samme system som d er på din 320 zhillern. er automatisk lufting :)

Skrevet

motor å driv er montert oss ssp oss Tarjei..

er komplett m3 understell på denne og..

komplett eksos bygget av svensen eksos

m3 yngve..tror hn kjøpte en m3 diff oss deg til denne i fjor sommer...

motor å alt sån skal være ganske greit.. bilen går meget godt...

llm er koblet fra...den bakker rart nor den er koblet til... men den går helt reint nor den er koblet fra..

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...