Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet om det er og få tak i innsug som er mer likt 325 innsuget? Har i dag M3 innsug men redd dette skaper problemer i kontroller osv så hadde håpet d var noe å få tak i her til en 3l..

Bilen er en E36

Skrevet

Du har jo løs spjeldrekke på S50 å sånn, så vet ikke helt hvordan du skulle løst det.

3L innsuget er jo også dimensjonert til å gi nok luftgjennomstrømning til motor, vet ikke helt om det er noe lurt å trikse med.

Har selv aldri vært borti å bytte om på det der.

Skrevet

Bilen står for tiden uten skilter da jeg tok av disse når jeg kjøpte bilen for ett års tid siden. Hvordan er det og godkjenne denne med m3 motor? Alt i understellet er m3. Hva kreves?

Som nevnt er bilen alt ombygd av en eller annen for ca 4 år siden mente forige eier.. Planen var og bruke den som bane bil men kunne tenkt meg godkjenne den med skilter!

Skrevet

Hvorfor er du redd for at innsuget skal avsløre deg? Har du slipt ned toppdekslet? Har blitt stoppa med 318is ombygd til m3 (både e30 og e36) og blitt bedt om å åpne panseret, virker som det er digre turboer de ser etter:p

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...