Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Selger min 1997 316 Compact. Vognkortet viser førstegangsregistert i 1994 men har gjennomgått et såkalt karosseriskift, slik at bilen er egentlig i fra 1997 og kom fra Tyskland i 2006. En eier i Tyskland og jeg har hatt den siden. Jeg hadde den også på en komplett antirustbehandling da den kom til landet.

Km-stand:306.000 km.

Hovesaklig har bilen blitt brukt som pendlerbil mellom Sandefjord og Tønsberg. Jevnlig oljeskift og utskifting av slitedeler.

I det siste er radiator, caliper, reimer, skiver, og klosser byttet.

Bilen går greit og jeg har aldri hatt noen større problemer med den.

Feil og mangler: Høyre forskjerm er rustet i stykker. Denne bør/må byttes (Se bilde). Ellers er det noen rustflekker på panser (hovedsaklig etter steinsprut, se bilde) og noen flekker på bagasjelokk. Ryggelys virker ikke. Svetter litt olje.

Ellers er bilen i god stand og hadde ingen anmerkinger på sist EU-kontroll. Skinninteriør. Jeg har også i ettertid kjøpt ny midtkonsoll med armlene.

Bilen har AC, elektriske vinduer og speil. Varme i seter og speil. Automatisk "dimming" av bakspeil, airbag fører og passasjer, original kassettspiller(!).

Hengerfestet er avtagbart (men dette har jeg ikke prøvd selv).

Vinderdekk som holder i alle fall denne og neste sesong. Sommerdekk som er kjørt på i to sesonger på 17" felger medfølger. Også fire stk stålfelger med dekk kan også medfølge.

Se forøvrig bilder.

Bilen står 7 km fra Sandefjord.

Selges kr. 9.000 hvis den hentes før onsdag!

Skiltene leveres inn på torsdag om bilen ikke er borte til da.

nc081fjbqjzh6kt1qa4n_thumb.jpg

k79x9sbkkn5wa522m1r0_thumb.jpg

sqrpz635uieh2t9295s8_thumb.jpg

x2avq180d19us0oeaisv_thumb.jpg

i3g5rvhbd4tpnd4s374p_thumb.jpg

8o8hvditg7x9jx6ol6qf_thumb.jpg

e99tjmt1z1585mtymoa9_thumb.jpg

052vfj93hgsu15b3fbfn_thumb.jpg

update:

slenger inn et bilde av sommerfelgene: aztr0tz1ovwph0gf8nfk_thumb.jpg

Skrevet

Hva kan jeg regne med å få for denne?

Jeg skjønner at denne modellen kanskje ikke er superpopulær for Bimmers-folket, men det kan vel være en grei konebil?

Skrevet
Da får du mye bil for 15000!

Ja, var en antydning. Hvis du mener den er verdt mere, så skal jeg ikke diskutere med en elitebruker :)

Skrevet

Jeg hadde ikke trodd dette skulle være så vanskelig. Setter ned 1500,- til. Ny pris er 13.500,-

Tror jeg nærmer meg tidenes dårligste handel...

Skrevet
5000

Du har jo allerede gitt et skambud på 7000,- på telefon. Useriøst.

ja men da hadde du prisen til 19500 også så, derfor jeg gikk ned, men er 7000ok da?

Skrevet

Så så, ingen grunn til å hisse seg opp! Men du måtte nesten forvente at et skambud på litt over halvparten av mitt forslag ville bli avslått!

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...