Geier Skrevet Januar 17, 2012 Skrevet Januar 17, 2012 Jeg hadde litt flaks her om dagen, bilen var full av is, så jeg starta opp ei lita stund før jeg skulle gå... så måtte jeg jo selvfølgelig låse døra i huset. Så jeg trykka stop, tok ut nøkkelen og deretter trykka start igjen så den skulle få enda mer varme i seg... Men jeg fant ut at jeg måtte hente noe inne, så nøkkelen ble stående i døra. Vel fremme ved butikken skulle jeg jo stoppe kjerra igjen, heldigvis bomma jeg litt på stopknappen og oppdaga at nøkkelen ikke var med... Hadde jo blitt en kjip situasjon å stå der uten å kunne starte igjen... men er det flere som har funnet ut at bilen går uten nøkkel? eller er det en feil på min? (ikke noe keyless go opplegg på den)
ruben79 Skrevet Januar 17, 2012 Skrevet Januar 17, 2012 Det er slik på alle nyere bmw. Du kan starte bilen, stoppe å ta ut nøkkel og starte den uten nøkkel innen ca 15 sek. Genialt vist det er beinkaldt ute
Geier Skrevet Januar 17, 2012 Forfatter Skrevet Januar 17, 2012 Det er slik på alle nyere bmw. Du kan starte bilen, stoppe å ta ut nøkkel og starte den uten nøkkel innen ca 15 sek. Genialt vist det er beinkaldt ute good.... ble litt letta nå... at det ikke er noe galt med min altså.
FredrikE24 Skrevet Januar 17, 2012 Skrevet Januar 17, 2012 Lånte en 116i engang med slik nøkkel. Ble litt overrasket
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå