EAustevoll Skrevet April 11, 2012 Skrevet April 11, 2012 Heisann. Har prøvd og spørre i show tråden min, men uten hell. Skal bytte nyrer på bilen, en E90. Men listen,"barten", til nyrene får jeg ikke av. Av de 3 torx skruene som er skrudd i dem, er det bare den midterste som løsner. De 2 andre skrur bare rundt og rundt. Dette gjelder begge sider. Noen som har været ute for noe lignende? Noen som har et tips eller triks i ermet?
Lars89 Skrevet April 11, 2012 Skrevet April 11, 2012 Du har runda skruehodet eller er det bare at de ikke skrur seg utover?
EAustevoll Skrevet April 11, 2012 Forfatter Skrevet April 11, 2012 Det at de ikke skrur seg ut. Skruehodet er inntakt. Har vurdert og borre de ut. Men vil ha fatt i nye skruer først isåfall. --- I am here: http://tapatalk.com/map.php?sumrog
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå