Catrine Skrevet April 21, 2012 Skrevet April 21, 2012 Jeg skal montere M5 front fanger på 520 E39 men får det ikke til å passe i det hele tatt. Støtfanger bjelken har fått seg en knekk en gang før jeg kjøpte bilen, kan dette vere nok til at det blir så håpløst å få den til og passe? Man ser ikke på buen på bjelken at den er skahttp://images.bimmers.no/files/ejy7j ... or1.jpgdet men den har en liten bulk ca midt foran. Kan noen hjelpe meg?
Virtual Skrevet April 21, 2012 Skrevet April 21, 2012 Jeg skal montere M5 front fanger på 520 E39 men får det ikke til å passe i det hele tatt.Støtfanger bjelken har fått seg en knekk en gang før jeg kjøpte bilen, kan dette vere nok til at det blir så håpløst å få den til og passe? Man ser ikke på buen på bjelken at den er skadet men den har en liten bulk ca midt foran. Kan noen hjelpe meg? Hvor er det den ikke passer? Får du den ikke inn på bjelken i det hele tatt? Hvis du har mulighet til å ta et bilde av skaden og hvor den ikke passer innpå så hadde det hvert lettere å hjelpe deg.
Catrine Skrevet April 21, 2012 Forfatter Skrevet April 21, 2012 Den passer ikke ved hjulbuen. Det kan nesten virke som om bilen er for bred eller fangeren for kort Mangler ca 1 1/2 cm på hver side for at fangeren skal flukte med hjulbuen. Bjelken så ut som den passet perfekt i fangeren når det ikke var montert på bilen. Prøvde å laste opp noen bilder av det men det funket dårlig. Skal prøve ijen
Virtual Skrevet April 21, 2012 Skrevet April 21, 2012 Den passer ikke ved hjulbuen. Det kan nesten virke som om bilen er for bred eller fangeren for kort Mangler ca 1 1/2 cm på hver side for at fangeren skal flukte med hjulbuen. Bjelken så ut som den passet perfekt i fangeren når det ikke var montert på bilen. Prøvde å laste opp noen bilder av det men det funket dårlig. Skal prøve ijen 1 1/2 cm på hver side hørtes mye ut, er det en uorginal m5 fanger? Jeg vet det er en del uorginale som har hatt forferdelig dårlig passform, men det pleier som regel å gå greit med de fleste etter litt justeringer.
Lars89 Skrevet April 21, 2012 Skrevet April 21, 2012 Må sikkert justere festene lenger ut. Nr 12 på bildet her. Sitter mest sannsynlig med 2 skruer. Kan justeres opp/ned/sideveis.
Virtual Skrevet April 21, 2012 Skrevet April 21, 2012 nå fikk jeg lagt ut bildet hmm, det så litt mye ut. Passet den orginale fangeren helt perfekt med hjulbuen? Og er m5 fangeren din uorginal? Har ikke lagt merke til at min passer så dårlig, skal sjekke nå når jeg skal ut en tur.
Catrine Skrevet April 21, 2012 Forfatter Skrevet April 21, 2012 Mener at den orginale passet akkurat slik den skulle. Har kjøpt M5 fangeren hos GS bildeler å den er vel uorginal ja.
Lommelom Skrevet April 21, 2012 Skrevet April 21, 2012 Merkelig ble montert en M5 fanger på Midt Norge Autolakk den passet utmerket også kjøpt på GS
Virtual Skrevet April 21, 2012 Skrevet April 21, 2012 hm merkelig Sjekket min nå, jeg mangler ca. 3mm til hjulbuen og den er også uorginal. Tror jeg ville sjekket den bjelken nærmere siden den har hvert skadet tidligere.
Mikael-B Skrevet April 22, 2012 Skrevet April 22, 2012 Noen av de uoriginale fangerne får man ikke justert riktig til.
Catrine Skrevet April 22, 2012 Forfatter Skrevet April 22, 2012 he fonne ut av de. de var fangar bjelken som er skjev so eg må ha ny! noen som har en san ligende?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå