Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

1992 325i som er ombygget til M3 3L.

Er originalt drivverk, med sveisa sperre.

Mye påkostet bil!

Bare de siste månedene har jeg ei kvitering fra GS på 13000,- + dekk ++ totalt sett så er denne påkostet over 70-80000,-

Chippa til 320HK

Nye bremser,sport clutch,sport dempere,senkesett med papirer,lykter ( ikke de på biln ), sport bærebruer forran "ikke montert", endeledd, effektannlegg, 18" felger++++

Artig bil som går meget godt !

Men er ikke strøken. Noe små plukk utvendig, svetter litt olje mellom motor å gir trur jeg,vindusvisker motoren slutta å fungere. Er skilt på bilen, å den skal inn på kontroll i slutten av mai i år.

SELGES TIL HØYSTBYDENDE!... KOM MED BUD ! MÅ BORT! KUN SERIØSE HENVENDELSER!

INTERESSERT I RASK HANDEL.

li82bmzldt1n7ji6td8z.jpg

9uxpnapvzwzmwydgzbgx.jpg

kp8eh4hyvqoeruh4uxh9.jpg

bn2zrnhik71b1adsn1zq.jpg

Skrevet
Papirer fra donorbilen? Når er den førstegangsregga i norge?

Har desverre ikke papirer fra donorbil. Har heller ikke forsket på dette, da jeg ikke fikk dette meg når jeg kjøpte bilen.

Skrevet

Bilen selges slik den står. Er litt små pusk, ikke strøken utvendig. Lakkert matt svart i garasje, panseret bør lakkeres på nytt. Forstillingen må sees over, bytte de bærebruene som medfølger osv, er litt slakk. Ellers så er det selvfølgelig litt slakk i drivverk osv som på alle gamle bmw`er. Men er i daglig drift ! SELGES TIL FØRSTE SOM KOMMER MED 40000,-!!! Bilen er verd myye mer i deler !!

Skrevet
Er det komplett vader-interiør eller kun framstoler?

Kun motor som er M3?

Hva med girkasse, understell, bremser osv.?

Kun motor, resten er 325. Men er hissig clutch på den.

Skrevet
Årsavgift betalt?

Noe som tilsier at bilen ikke skulle klare bjerkvik - tromsø?

Årsavgiften er betalt.

Bilen er i daglig drift, så nei er ingen problem å kjøre langt med den.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...