midlertidig Skrevet Juli 20, 2012 Skrevet Juli 20, 2012 Heisann! Noen her som har erfaring med en kodelås på 530 1999 modell? Går ikke ann å starte bilen uten koden... Radioen fungerer som den skal, å det gjør igrunn alt annet og. Er bare det å få bilen startet som er problemet!
midlertidig Skrevet Juli 20, 2012 Forfatter Skrevet Juli 20, 2012 ok, så jeg fant ut hvordan jeg skulle restarte den! måtte ta av plussen på batteriet, vente i 2 minutt, så ta den på igjen. Alarmen kom da på, men jeg skrudde den av med engang. Skal jeg heller la den stå på? Så etter det satt jeg meg inn å satte nøkkelen på det første hakket (1) og så kom det opp det samme som før, bare at nå sto det noe nedenfor CODE: "Emerg.deact. wait: 9:59 min" men så teller den ikke ned... den står bare på 9:59 hele tiden. Prøvde den samme prosedyren om igjen, uten lykke. Prøvde også flere nøkkler, men det funket heller ikke... Håper på svar!
ProjectE39 Skrevet Juli 20, 2012 Skrevet Juli 20, 2012 Gjorde det samme på en E34 en gang. Du må ta av plusspolen på batteriet og vente 15 minutter eller mer før du setter den tilbake. Da nullstiller du koden mener jeg.
midlertidig Skrevet Juli 20, 2012 Forfatter Skrevet Juli 20, 2012 Putta nøkkelen i å skrudde tenningen rundt som vanlig Ååh, så bra jeg tok plussen av rett før jeg gidde opp da! Har sikkert stått uten strøm i 1 time nå, skal gå å prøve å se om det funker. Takk!
midlertidig Skrevet Juli 20, 2012 Forfatter Skrevet Juli 20, 2012 prøvde det samme igjen nå, etter den hadde stått i ca en time uten plusspolen på. samme problemet... kan det være at den sto for lenge uten? Noe jeg må gjøre inne i bilen?
killarinc Skrevet Juli 20, 2012 Skrevet Juli 20, 2012 Er ikke noe poeng i og vente lenge. Kan bare ta av plusspolen og vri på tenning så tømmer du hele bilen for strøm med en gang
midlertidig Skrevet Juli 22, 2012 Forfatter Skrevet Juli 22, 2012 prøvde det å tømme bilen for strøm, fortsatt fryst på 9:59. noen andre som har noen ideer her? kanskje la alarmen stå å gå etter jeg tar på plusspolen igjen?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå