s0lan Skrevet Oktober 3, 2012 Skrevet Oktober 3, 2012 skal høgge e34a mi straks. er en touring. har blant annet: -komplett skinn interiør med dørtrekk. -motor(m50b20) og gir rullet 219000 -fram og baklykter -fram og bak fanger. -ogkomplett v8 front kom med særiøse bud. bor i Tromsø så delene må hentes der^^ bilen kan selges komplett for rett pris. kan nåes på 93297695 for info og bilder
Razch Skrevet Oktober 3, 2012 Skrevet Oktober 3, 2012 Ka du ser før dæ før interiøre, fronten å motoren?
s0lan Skrevet Oktober 3, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 3, 2012 e ikke helt sikker. men interiøre e jo sånn høvelig strøkent. førersæte e litt slitt men ellers greit. motorn e jo gådd lite å den fungere ypperlig, ikke nokka ulyda elns. 6-7000 kanskje?
cossiemk1 Skrevet Oktober 3, 2012 Skrevet Oktober 3, 2012 Hvilken farge har bilen? Hvordan er det med rust og bulker på dørene?
s0lan Skrevet Oktober 3, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 3, 2012 oxford grønn. a-stolpen framme på høyresiden er slådd inn. og mener det er en skade på døra framme til høyre. ellers er vel dørene hele. men mangler noen vindu.
cossiemk1 Skrevet Oktober 3, 2012 Skrevet Oktober 3, 2012 oxford grønn. a-stolpen framme på høyresiden er slådd inn. og mener det er en skade på døra framme til høyre. ellers er vel dørene hele. men mangler noen vindu. Passer fint det, for det er den eneste døra jeg ikke trenger Hvor mye vil du ha for de 3 hele dørene? Er listene i bunnen og på dørene hele? Legg gjerne ut noen bilder av dørene.
Mtech95 Skrevet Oktober 4, 2012 Skrevet Oktober 4, 2012 Hei er veldig interessert i komplett v8 front er det noe rust? pris?
joggis Skrevet Oktober 4, 2012 Skrevet Oktober 4, 2012 hvor mye for komplett låssett med nøkler? Hvor i tromsø holder du til?
EirikMoi Skrevet Oktober 4, 2012 Skrevet Oktober 4, 2012 bud! trenger egentlig bare høgre bakdemper Selger du de separat?
s0lan Skrevet Oktober 5, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 5, 2012 har v8 fronten ja. null rust! bilen blir høgd på mandag. så visst dere vil ha noe er det bare og komme og plukke det av iløpet av helga så blir vi enige om pris
cossiemk1 Skrevet Oktober 5, 2012 Skrevet Oktober 5, 2012 har v8 fronten ja. null rust! bilen blir høgd på mandag. så visst dere vil ha noe er det bare og komme og plukke det av iløpet av helga så blir vi enige om pris Så det er uaktuellt at du skrur noe av og sender det? Har sendt deg pm, men du svarer ikke
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå