øysteinolsen Skrevet Oktober 29, 2012 Skrevet Oktober 29, 2012 Heisann Skal sette m60 i min e30 og trenger en bkf fra e34 eller e32 Jeg ser det er en del som selger deler men folk er litt trege å svare Jeg har ikke abs så de som har gjort dette må gjerne tipse meg om enkleste måten å gjøre dette på. husker noen dimmen på rørkoblingene som bmw bruker? Planen var å bare skøyte med slanger når jeg flytter bkf'en.
handsome Skrevet Oktober 29, 2012 Skrevet Oktober 29, 2012 Ser flere kun bruker abs enheten som "splitt" uten elektronisk tilkobling.. Tenkte å gjøre dette selv, men velger pedalboks istedet Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
Eirik Viste Skrevet Oktober 29, 2012 Skrevet Oktober 29, 2012 Hei. Jeg skal sjekke om jeg har en ekstra bremsekraftforsterker liggende. Da har jeg braketten og andre deler som du trenger. Har jeg liggende det du trenger er prisen 2.000 kr inkl frakt. Da har du en topp bremsekraftforsterker som passer til en stor og tung motor. Hilsen Eirik. 92 22 65 44.
øysteinolsen Skrevet Oktober 29, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 29, 2012 E30 Lars som jeg kjøpte motoren hos kjørte og med pedalboks men jeg tenkte på godkjenning og pedalboks.Hur er det?Uansett er Eirik Viste og leter i garasjen etter delene jeg trenger:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå