Gå til innhold

E36 M50B25 Stroker Turbo - Drifter !


Anbefalte innlegg

Skrevet

Blir fett det her! Tror ikke det blir så fett hvis du møter en hard snøkant, da fyker nok den bredding til helvete! :P

  • Svar 41
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

Nyttårsaften 2012 -2013 update !

Det ble dessverre ikke noe kjøring på isbanen på lørdag som vi hadde planlagt. Det var litt for dårlig planlegging også måtte vi ut på lastebil - oppdrag rett før bilen var ferdig, kom hjem en halvtime etter vi egentlig skulle dratt ha om morran og var helt utslitte uten søvn, så vi la det på is !

307247_309409789175484_1205343137_n.jpg

Menmen, sånn er det. Har fått hentet nye stoler og 6-punktseler i allefall !

Valget falt på Stian Sørlie Sine QSP Circuit FIA Stol "Ørelappstol" i Glassfiber.

QSPCircuit.jpg

QST.BRACKET.jpg

Og seler:

QRB334-QRB006.jpg

Også ett lite stemningsbilde fra siste innspurten:

1573_309316335851496_1498807710_n.jpg

Sier det så enkelt som at det kommer seg, sakte men sikkert ! Har heldigvis ett par mnd igjen til sesongen starter ! Skal prøve og sette opp en garage, og få stuet inn BMW'a der ! Må også handle inn endel verktøy, løftebukk osv så må prioritere penga riktig framover ! :)

Neste update blir å få bilen bremset og montere på en BTR fordi bilen får for mye bensin og soter ned plugga uten regulatoren. Walbro pumpa kjører nok på max trykk så må få justert ned trykket litt. Håper det blir før jeg drar ut på jobb, men vi får se hvordan det går fremover ! :)

Håper alle for en fantastisk nyttårsfeiring, og på forskudd: Godt nyttår ! :)

Skrevet
Hva slags "rykter" har du hørt Mads ? :)

Det er forresten ikke noe plastikk på bilen, det er glassfiber !

Noe med en snurring, og prøving av autovern! :mrgreen:

Skrevet

Åja, det er jo bare e30en. Frontplata var allerede knust av en hare, så den har jeg ny. Var bare den som fikk seg litt, gjorde det jeg aldri skulle gjort !! Å slippe gassen ! :P

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...