Masheen Skrevet Februar 20, 2013 Skrevet Februar 20, 2013 Hei, når jeg fyllte spylevæske ista på min 520i e34, så rant det rett ut igjen den store tanken var helt tom, og den lille var det noe oppi, så fyllte jeg på den store, så rant det rett ut igjen under bilen...og det kommer ingenting når jeg prøver å spyle ruta .. Er det bare meg eller er det noe gale?
carburetion Skrevet Februar 20, 2013 Skrevet Februar 20, 2013 Treng du virkelig hjelp av eit forum for å finna ut kor da lek ut av spylerveske tanken din? Fyll den opp og sjå kor det lek ut ?
Masheen Skrevet Februar 20, 2013 Forfatter Skrevet Februar 20, 2013 jajoo, lurer på forsjellen på dei 2 tankene, om det skal fylles det samme på begge ?
JulianS Skrevet Februar 20, 2013 Skrevet Februar 20, 2013 Den lille er for intesivspyling, den kan du f.eks ha noe sterkere på.. sjekk at ikke pumpa har kommet ut av hullet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå