dreaz Skrevet August 15, 2013 Skrevet August 15, 2013 http://www.finn.no/finn/car/used/viewim ... e=42814192 Vurderer denne.. men fins lite historikk. Verdt pengene? Hva synes du? Noen som kjenner til bilen? a.sorensen@live.no
Kristian Skrevet August 16, 2013 Skrevet August 16, 2013 Blir du stoppet så har du problem, å en bil som er verd ca 50-60 lapper
dreaz Skrevet August 16, 2013 Forfatter Skrevet August 16, 2013 jupp.. sjekka litt rundt i dag. Så blir ikke tur til Lindesnes i helga likevell;)
dreaz Skrevet August 17, 2013 Forfatter Skrevet August 17, 2013 Det tror jeg du vet;) Du merka vell det når ble stoppa i fjor
Jørgen Lie Skrevet August 17, 2013 Skrevet August 17, 2013 Statens Vegvesen ser vel ikke gjennom fingrene på motorbyttet der når det ikke er godkjent, så det kan jo bli et problem?
rolf m3 Skrevet August 17, 2013 Skrevet August 17, 2013 Ja, om enn virkeli går inn for det så kan det vel godkjennes som alt ant? Men e jo litt jobb
Jørgen Lie Skrevet August 17, 2013 Skrevet August 17, 2013 Ja, mulig det kan godkjennes, men du skriver jo i annonsen at den ikke er godkjent med motoren, og at kjøper evt kan gjøre dette selv, så da kan du jo ikke spørre HVORFOR det blir et problem om en blir stoppet med denne bilen?? Da sier det seg jo selv at bilen blir avskiltet og må på visning, ergo, det blir problemet. En 1983 mod er heller ingen 325, da disse kom i årskille 85/86, så da spørs det jo om man kan få godkjent en allerede ombygd bil med en enda større motor.
Kristian Skrevet August 17, 2013 Skrevet August 17, 2013 Ja, om enn virkeli går inn for det så kan det vel godkjennes som alt ant? Men e jo litt jobb Det er ikke sikkert. Er en annen som har prøvd å godkjenne et tilsvarende bygg. Først må du prøve å få den godkjent som e30 m3, så må du prøve å få den godkjent med s50b32. Og da få du problemer. Da du tydeligvis ikke får godkjent motorbytte på en bil som allerede er ombygd til noe annet det er hvertfall svaret han fikk, sikkert referert til en drøss med paragrafer som jeg ikke kjenner til. Og ja, du får store problemer om du blir stoppet i teknisk sånn som bilen er pdd.
rolf m3 Skrevet August 17, 2013 Skrevet August 17, 2013 Vanlig kontroll er det ingen problem i... Ska mye te at de begynne å plukke på motor i ein vanlig kontroll.. Kan få mangel på lydnivå å det kan jo selvfølgelig by på videre problemer om du har uflaks te tusen.. Men for den som måtte ønske e det jo bare å ta ut motoren å selge den å sette i ein m50 motor vis det er ønskelig
316 Skrevet August 17, 2013 Skrevet August 17, 2013 Vanlig kontroll er det ingen problem i... Ska mye te at de begynne å plukke på motor i ein vanlig kontroll.. Kan få mangel på lydnivå å det kan jo selvfølgelig by på videre problemer om du har uflaks te tusen.. Men for den som måtte ønske e det jo bare å ta ut motoren å selge den å sette i ein m50 motor vis det er ønskelig Nå ja. Kommer vel an på om du bor på bøgda eller ikke det, tror jeg. Her omkring er de veldig ivrige og denne bilen hadde neppe fått kjøre lenge i fred før de hadde lagt merke til den og vinket den inn for å se. Synes dessverre denne er veldig overpriset, jeg ser ikke hvordan den skal være verdt så mye.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå