Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Heh, ja.. duverden jeg har muklet for å få kjørt den prosedyren.. loddet og programmert om en vag com kabel jeg hadde, prøvd forskjellige versjoner av inpa, frem og tilbake. Bmw har jo ikke tid, pakken jeg bestilte tar jo også for lang tid.. vil ha dette til å virke nå!!! :P Men riktig del jeg tenkte på? Får ikke lagt ved link på dette forumet..
 "gearshift rod joint"

 

Har lest litt om denne muffa eller hva jeg skal kalle det. Det skrives at problemet er at den korroderer og blir helt tight og at den dermed ikke tillater en liten slark som kreves for å få den ordentlig i gir. Vil ikke det da si at jeg kan plukke den ut, gjøre den rein, smøre den litt opp og sette den tilbake? Den koster ikke mye, men da må jeg jo vente ennå ei uke før jeg får gjort noe.

Skrevet

Da var bilen oppe å går igjen. Det var den skjøtemuffa som var problemet. Da forsvant også problemene med 2, 4 og 6 girene..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...