Fahad Skrevet April 30, 2014 Skrevet April 30, 2014 Hei folkens har et spm jeg har en bmw f10 m sport som jeg har tenkt til å senke med ac Schnitzer fjærer men jeg kjører kun med 19" m sport felger..lurer på hvordan d vil se ut med senking? Må jeg space ut bakfelgene? Er det noe vits å senke når jeg kun kjører med 19"?
E.H.D Skrevet April 30, 2014 Skrevet April 30, 2014 Hei folkens har et spm jeg har en bmw f10 m sport som jeg har tenkt til å senke med ac Schnitzer fjærer men jeg kjører kun med 19" m sport felger..lurer på hvordan d vil se ut med senking? Må jeg space ut bakfelgene? Er det noe vits å senke når jeg kun kjører med 19"? Ja, bilen vil se bedre ut med senk selvom du "bare" har 19". Må ikke space ut hjulene, men det vil se bedre ut.
Fahad Skrevet April 30, 2014 Forfatter Skrevet April 30, 2014 Skjønner. Nesten ikke mulig å få tak i schnitzer her i norge bortsett fra schmiedmann og der hadde dem litt for stiv pris og h&r har jeg ikke lyst på
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå