ko-stens Skrevet September 15, 2017 Skrevet September 15, 2017 Får ikke vippet frem setene for de som skal sitte baki. Noen som vet hvordan man kan fikse slik? Kan lee på håndtaket, men ingenting skjer. Er slik på begge sider.
And-reas Skrevet September 15, 2017 Skrevet September 15, 2017 Mulig vaieren har hoppet av/røket av? Hadde tilsvarende problem på min e81, men der hadde mekanismen fryst fast. Fikk ikke låst setet i "normal" posisjon. Men slikt hender jo kun vinterstid med nedbør, og åpne vinduer over natten
ko-stens Skrevet September 17, 2017 Forfatter Skrevet September 17, 2017 Ingen som vet hvordan sjekke dette? Greit å ha ting i orden, synes jeg, men jeg har ikke så lyst å sponse verkstedet med et ukjent antall tusenlapper om det er grei skuring å fikse det selv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå