Feliximo Skrevet Juni 21 Skrevet Juni 21 IMG_6832.mov Hei Har en E60 520d med n47 motoren. har komt en merkelig lyd nå når jeg kjører, en slags hummelyd som følger turtallet, høres kanskje ut som et gåent belte, men usikker. Har noen av dere vært borti lignenes? legger ved en video, vet ikke om det hørres så godt.
Feliximo Skrevet Juni 23 Forfatter Skrevet Juni 23 18 timer siden, morten.2 skrev: AC kompressoren? Prøv å slå av AC For en mann! Lager ikke lyd når kaldluft er av, men indikerer dette at det er noe problemer med AC eller er det en normal lyd?
morten.2 Skrevet Juni 23 Skrevet Juni 23 Det skal nok ikkje være sånn. Jeg har 2stk E84 X1. Og den eine har samme lyd som din,mens den andre er heilt stille. Har hatt summelyd dei siste 3 årene, har tenkt på å bytte AC kompressoren, men har ikkje blitt noe enda. Ser andre som har byttet og da har det blitt stille.
Feliximo Skrevet Juni 23 Forfatter Skrevet Juni 23 11 minutter siden, morten.2 skrev: Hmmm ja ok, får se hva jeg gjør, takk for svar:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå