Hva gjorde du for å miste den så lenge?
115 i 50 sonen. Til mitt forsvar kan jeg vel kun si at det var nedoverbakke
115 i 50 sona???
du skulle aldri fått lov til å kjøre i trafikken igjen! aldri noensinne!!!
Noen som vet om BMW har gjort noe med alle problemene som er/var på E46?
Kan man risikere at en "ny" 2004mod E46 sliter med dårlige bærearmer,rust i panser/bakluke/dører?
Denne var jaggu fin!!
Det som er enda bedre er at svigers bestilte den idag!!
Passer bra det i.o.m at jeg selger min E46 320ia denne uka...
http://www.finn.no/finn/car/object;pdc= ... 2173&pos=9
Som nevnt tidligere her, så tror jeg at jeg også skal stikke innom NAF å få de til å sjekke resten av bilen. Før garantien min forsvinner i juni.
Mvh
Det anbefaler jeg deg på det sterkeste! Rusta mi fant vi bare noen dager før garantien gikk ut! Den var ikke lett å få øye på så lett godt!
Du kan få kjøpt min! Riktignok noe mer kroner men så får du en meget velholdt bil som har gått halvparten,6syl og MYE utstyr!
jeg har bestilt meg ny(stv) som kommer om noen få uker....
ta en titt her
http://www.autodb.no/car/searchframe.ph ... st5=715301
Masse bilder her
http://foto.vg.no/show_album.php?aid=651080
jeg hadde ingen problemer med å få nytt panser på min E46! den er import!
Jeg har hatt bilen min på grundig rustsjekk hos NAF. de kunne ikke finne noe så jeg har nok vært av de heldige!
det har jeg ikke tenkt på i det hele tatt.
Er det mye å hente på det?
Men får jo ikke bilen før om 4mnd eller nå sånt så litt tidlig å vurdere det kanskje:)
Har nå tatt det tunge steget og besluttet at 320'n
http://www.autodb.no/car/searchframe.ph ... st5=715301
skal byttes inn i stasjonsvogn..litt trangt i e46'n med barnevogna...
Skulle gjerne bytta inn i ny BMW men nå vil jeg ha splitter ny bil og da blir det for oss vanlige lønnsmotakere veldig dyrt med en stasjonsvogn med litt motor og utstyr.
Valget har falt på den nye Astra'n 1.9CDTi 150HK diesel med 330nM!
http://www.dinside.no/php/art.php?id=116491
Er også meget lei av å fylle bensin til 10/11kr som renner rett igjennom...skal bli deilig med et forbruk på 0.5liter på blandet kjøring.
Tror jeg ligger på 1.2liter nå.
Lang levering på astra'n så jeg får en føreløpig siste sommer bak rattet i BMW'n....hvis ikke noen vil kjøpe den før den byttes inn i nybilen langt utpå sommeren en gang...
sikkert mange her som syns jeg ikke virker helt vel bevart som går over til opel men mener selv jeg skal ha for å ha vært fornuftig da:)
fornuftig men kjedelig kanskje.....
God sommer!!!