Gå til innhold

alexrh

Medlem
  • Innholdsteller

    199
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Oslo

alexrh's Achievements

  1. Hvis batteriene er ute eller utladet av nøkkelen for lenge vil den ikke lenger være synkronisert med bilen. Dette kan man gjøre med en nøkkel selv eller la Autozentrum gjøre det hvis man har flere.
  2. Jeg trenger fremre vindusheismotor til venstre side. Hvilken farge er det på taket? Noen har såklart lekt seg med kniv igjen. Byttet det forrige ifjor.
  3. Sliter med det samme selv. Funnet noen løsning?
  4. alexrh

    punktering ??

    Jeg har brukt reparasjonsskum og det funker fint. har kjørt i et par uker nå uten lufttap. Kjøpe et skum som ikke må byttes ut etter noen kilometer.
  5. Man må få av glidelåsen på en eller annen måt og så må man få den på igjen. Deretter skal det limes. Bor du i nærheten av Oslo så kan jeg anbefale en salmaker som byttet tak for meg.
  6. Har hørt den samme med en ål.
  7. Cab er absolutt ikke kaldt om vinteren. Jeg synes den er varmere og blir fortere varm en enn med ståltak. Når minusgradene kommer så kan du jo ta testen med å legge ut en tøybit og en metallbit og så ser du hva som er kaldest etter en time. Metall kjøler mye raskere.
  8. Vindusmotor venstre side?
  9. Hvordan skal man kunne få kontakt med noe som er avslått. Dette faller på sin egen urimelighet og er sikkert noe forsvaret sier for å få ekstra penger.
  10. E30 eller E36?
  11. Flott bil. Er det samme farge som min, Madeira schwartz? (blålilla)
  12. Sist jeg snakket med IF for å få ny pris på forsikringen jeg hadde der så fant de ut at det nye tilbudet faktisk ble 1000 kronere dyrere enn det jeg hadde. Endte med DNB NOR som lå mange 6 - 7000 under.
  13. Er det ikke helt standard H1 55w? Ihvertfall det jeg bruker. Muligens Compacten er annerledes.
  14. Kanskje han ikke har en BMW, men på bbc.com kan man nå følge alt live. Kjennelsen blir lest opp live så snart han er fremme i rettsalen. De filmer live fra helikopter over bilene som er på vei nå. Ganske artig.
  15. Dette var fæle greier. Jeg hadde skamledd hadde jeg sett det på veien.
×
×
  • Opprett ny...