Gå til innhold

Hustler

Medlem
  • Innholdsteller

    218
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Hustler

  1. i know, men finner ikke det varselet, men et som ligner, men alt står på tysk.. så forstår ikke.
  2. det har ikke noe med saken å gjøre tror jeg.. har vel det egentlig aldri.. og hvis noen har et bilde av et lysende dashbord, som de kunne lagt ut hadde det vært fint!!
  3. Sto helt stille i dag, med bilen på tomgang, da det begynte å smått å pipe under bilen.. ser i dashbordet da, at en mann med belte, å airbag som lyser.. ser hvertfall ut som det, å da er det en rar lyd som har kommet.. vet det er dårlig forklart, men vet ikke noe mer selv.. noen som vet hva dette varselet er?? bilen går som den skal så ikke noe sånt.. det er en e36 cab det er snakk om.. takk for alle svar..
  4. ja, nå har du jo meldt fra om at det står en m3 ute på skedsmo, så du for følge med på bilen din også.. kan jo hende de sitter her og leser.. den infoen står faktisk i til venstre her og! ja.. men ikke at den står ute
  5. ja, nå har du jo meldt fra om at det står en m3 ute på skedsmo, så du for følge med på bilen din også.. kan jo hende de sitter her og leser..
  6. Hustler

    inbrudd..

    takk for mange svar.. visste ikke selv at man ikke mistet bonus. de har også ripet opp på bagasjeluka, og bulket neon små bulker i bakskjermen.. alt slikt skal også dekkes, siden det har skjedd under innbruddet.. ååh så mye hærverk for en spiller. tok ikke pengene i bilen engang!
  7. Hustler

    inbrudd..

    hadde innbrudd i bilen i natt, hvor de tok spiller å slikt.. men det jeg lurte på, jeg har full kasko, så jeg skal ta det på forsikringa grunnet store skader.. men de har skjært hull i kalesjen i taket, å bak ved vinduet.. de orner nytt da, eller begynner de å sy? kan jo aldri bli tett slikt?
  8. ikke no tvil engang:) http://img69.imageshack.us/img69/1650/2 ... 200ri6.jpg Ml 63 amg
  9. Har en e36 cab.. å "bakvindu" (som er av plast vel å merke, som dere med cab sikkert vet) Men den har løsnet litt noen steder i glidelåsen som denne da sitter i.. noen som veit åssen man fikser det?
  10. åssen stiller man digital klokka i bilen? e 36 cab 97 mdl... prøver å prøver.. får det faen ikke til, går en time for sakte, i forhold til vintertid vettu.. takk for hjelp!
  11. kjempe fin bil eneste jeg kan klage på utifra de bildene, er at du har feil interør!!! stoler etc.. eller ser jeg feil?
  12. Jepp.. den nye mercedes "cls'en" er 4 dørs coupe!
  13. bra med forskjellige meninger. men 19 "hartge felger er vel ikke over the top harry?? 20" spinners er harry..
  14. 255/30 foran å 285/25 bak... ville blitt riktig..
  15. blir for mye svart i fronten der.. den lista rundt grillen eller hva det er, skal være krom!!
  16. enig at det er for dyrt jeg.. men er jo felger for 20 lapper der, å det body kittet koster jo en del.. en pris på 170 lapper, syns jeg ikke hadde vært for dyrt.. man kan jo ikke selge en slik bil for ikke noe.. er jo strøkent alt sammen!
  17. møkka verksted.. samme skjedde med meg.. men det er ikke sånn det skal være.. du trenger tüv papirer kanskje.. det var ikke tilfeldigvis på oslo bremse-service? der fikk jeg akkuratt samma dritten, godkjent før, men ikke hos dem..
  18. skal ikke kjøpe felger jeg altså.. men hvorfor skal du ha større hjul på den astran? er jo mer enn nok med 17"
  19. heeeelt sikkert 225/45-17
  20. hehe goe gamle "miste trikset" ja.. hehe bare tuller jeg... har for all del ingenting i mot mobil uten papirer.. er jo bare litt kjipt for, får litt mindre for den..
  21. nå er jeg spent?
  22. ja plis få av spoilern a!!! Ellers toppers!
  23. hehe.. titt litt på nettet, så ser du at prisen din kanskje er litt under, det den skulle vært på!! gå opp 50 lapper du
  24. Jeg har kjørt der, for ikke lenge siden.. det skal ikke blitze, det blinker bare et lite rødt blink.. så skal det være greit, det er fortsatt et prøve projekt, så ingen fare.. men rart at det blitza da :S sånn blendene eller?
  25. betalte du 240 for den eller fikk du pruta litt? strøken bil foresten..
×
×
  • Opprett ny...