Gå til innhold

E30_Bjarte

Medlem
  • Innholdsteller

    7
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av E30_Bjarte

  1. SELGER MIN BMW 323, 1985 MOD!! Km: 212000 EU godkjent februar 05. Mye slite deler skiftet siste året: Nytt effektannlegg, nytt senkesett, nye dempere framme. Har også skiftet gear kasse. Bra karosseri, og fin i lakken. 17" sommmer felger, og gode piggdekk på på vinter. Artig og grei bil, som jeg har har hatt mye glede av. Selger den pga. militærtjeneste. Ring eller send mail for mer info. Bilder kan sendes på mail. TLF: 95870060 / 55243615
  2. Hehe.. Så du mener det er bare et tegn på at den er godt brukt
  3. takk for mange bra svar Skal se om jeg finner ut av noe..
  4. Når jeg kjører på lavt turtall, så lugger bilen ganske mye.. Har sjekket fordelerlokk, pluggledninger++ Noen som vet hva det kan være? Jeg har ikke så mye peiling på dette, så trenger litt hjelp..
  5. Det var nå det en kar på Jæger hadde sagt, og de skal vel ha litt peiling på sånt. Og jeg har nå nylig hørt om to E36 med kast i skivene, en 316 compact og en 318i. Men mye mulig jeg tar feil..
  6. Kast i skivene er et kjent problem på bmw, så du skal ikke se bort i fra at det kan være det. Jeg har vibrasjoner i min E30 med sommerdekk på, når jeg ligger i 80-90.. så det skyldes skade på felgene. Skifter du skivene vil du nok hjelpe..?
  7. Lurer på å skaffe meg en ny frontfanger? Har en 323 E30.. Noen som har noe liggende??
×
×
  • Opprett ny...