Gå til innhold

turboxs

Medlem
  • Innholdsteller

    418
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av turboxs

  1. Bmw M3 S50B30 blokk og topp++ selges. Denne trenger endel kjærlighet for å gå igjen men den selges billig og er fin til prosjektbruk. Motoren er stort sett i deler. Toppen er komplett og har gått 50k men har 2 bøyde ventiler. Kjøpes nye hos bmw. Blokk har 86.5 borring. Trenger bare en honing så er den hundre. Tror toppdekket er brukbart. Det er ringspor i den og retur fra turbo sitter klart. Veiv trenger sliping på i tapp minnes jeg. Har 5 serie bunnpanne til den, spjeldrekka, vanosenhet og alle dekseler++ skal være her og tror jeg har servopumpe og dynamo til den. Gearkasse til m42 motor kan følge med. Ikke ledningsnett, grenrør eller innsugsboks Kan være behjelpelig med oppbygging til sug eller turbo om ønskelig. Er den ikke verdt 10 lapper a?? Drammen/Mjøndalen Best å ringe da jeg ikke er så ofte innom her lengere 92217804
  2. Hva er den verdt da. Selges til en fear pris
  3. Vindusvisker bryter. Sånn som sitter på rattet til e30 ø.k helst 92217804 Takk
  4. opp
  5. Kommer for salg! Håper bildene taler for seg selv. Mer info kommer. Bilen står nå på vinterlagring. Kan evt bytte i e46 m3 med bet mva fredrikturbo@gmail.com
  6. Noen som har noe gøy å bytte mot da??? Mulig jeg kan trenge e36 m3 bakstilling men bytter ikke likt med det men.
  7. da skal du trimme ganske hardt. Men da hadde den passa fint.
  8. Ingen som skal ha skikkelig klem i motoren sin For det hjelper denne til med.
  9. Når skal folk skjønne at det er en grunn til at det er billig!!!!!!!!!!!!!! Skikkelig byggde motorer koster som regel 100+ men de gir å mye mer effekt og holder lengre. Skal dere "bare" ha 250 hk så kjøp en m3 motor eller noe annet å sett inn. koster litt mer men det holder hvertfall.
  10. Jeg lurer å veldig på føret. Har en Ford escort gr.a jeg gjerne skulle ha prøvd. Men jeg vil kun ha våt asfalt da. Har 4 16" ishjul liggende om noen trenger. Sist jeg så på den så var de ok. Kan kjøres endel til med. 1500 noen???
  11. Helt ny og ubrukt Turbonetics T-61 P-trim med 1.00 hus. Kan ordne andre hus om ønsklig. Turboen lager lett 650 hk. Selges pga litt andre planer. Turboen passer godt på flere 4ere og små 6ere. Kan laberere dette med hus. 8000kr. Dette er billig.
  12. Nei trenger ikke hel bil. Dette er til å bygge løpsbil.
  13. Noen som har et chassi som er bra for rust??? Kan være meget rent men rullende er kansje lett å håndtere. Trenger ikke skilt men må ha papirer.
  14. Fatter ikke at så mange sier dem vil ha bilen men ikke har peng... Faen må gjøre noe grep da karer. Skjer ikke noe av å sitte hjemme å drømme.
  15. Takk for det. Kjørte på rundt 600+ hk. Har mer å gå på men må på med noe bedre hjul skal jeg få feste.
  16. Ikke drøy så lenge a!!!! Jeg er spent
  17. Ikke noe å vente på. Spent. Jeg er mer motorbygger enn sjåfør så håper ikke det så helt ut som bambi på isen. Mista 3 gear tidlig på søndag så da ble det litt turtallssperre etterfulgt av å gå skikkelig i kjellern når jeg putta 4 på slutten av dagen.
  18. Bekkeli hadde beste startspor men lukka ikke døra etter seg og da smatt KRB inn. Å da ble det litt platekontakt. Kun små skader.
  19. Det er helt riktig. Tenkte mest på bilder fra banen.
  20. Du hakke blitt relgiøs på en bar i bayer`n min vel??? På 1.75 så snakker vi 4siffera
  21. Ja.. Motoren er i dag startet. Kun i noen sec for den fikk litt lite fuel siden det er mere volum i motoren enn før. Fikk oljetrykk raskt og det ser ut til at pasienten er i fin form.
  22. sprekt på hjørnet nesten hele veien over.
×
×
  • Opprett ny...