Gå til innhold

Espen^^

Medlem
  • Innholdsteller

    468
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Espen^^

  1. Jeg selger/bytter min tl1000s streetfighter. Mer infro i annonsen. http://www.finn.no/finn/mc/used/object? ... e=23655327 Jeg er lettest og treffe på tlf eller mail. MVH Espen Bidne
  2. hei Bmweee. DU har gamle bilen min enda altså? håper du har behold flapsen? den kosta brennevin!!
  3. Hei. ser den svetter noe olje på det motorbildet i annonsa på finn. er dette mye? bruker bilen noe olje?
  4. Takk for flotte bilder håper noen kan legge ut bilder fra utstillinga og ?
  5. Trivsel med arbeidet du gjør er viktigere en pengene uansett kossen man vrir og vender på det!
  6. nei dette skal selges siden jeg ikje har bil lenger
  7. Selger min nesten nye spiller med integrert skjerm. leser dvd,divx ja den leser det meste. følger med fjernkontroll. Veldig god spiller med gode justeringmuligheter. 2500,- eller bud. for 3000,- følger det med Planet audio forsterker. (100wx4+300wx1 Espen
  8. stemmer det
  9. Jaja. No var gullet solgt til Bmwee her på forumet. Håper han komme til og stelle godt med den
  10. eg svare på pm eg har bilen endo. han komme på lørdag veit ikkje heilt når eg komme heim. men får veta da på mandag.
  11. Bare og komme med bud folkens.
  12. 300 000km 1990 mod. m50b25. skal vere rustfri da den er nylakka. den ryker nok på mandag
  13. Har nå fått bud på 55 000,- uten anlegg.
  14. har fått bud ja
  15. vil helst ha motorsykkel i bytte i tilfelle. Specs på bilen din då?
  16. Har blitt dårlig med bilder til no av motorom osv. men det kommer. jobber natt denna uka
  17. nei. gjør ikkje det. luftes først til bimmers folk en del info på de siste sidene.
  18. Ingen som har peiling på ka det kan vere?
  19. skal liksom heile sikringsboksen ver gåen pga dette? tror nok disse har noe til felles. Siden når ein bil startes så slår den ut disse uviktige tingene. ?
  20. Har fått eit snodig problem med bilen min de siste dagene. Det som skjer er at cd,spiller,el ruter,takluke,vindusviskere og sentralås slutter og virke. det kan skje når som helst og komme tilbake når som helst. cd spilleren er resatt når den kommer på. funker igjen når bilen har stått litt som oftest. Noen som veit ka som kan vere problemet? er det eit felles rele som styrer strøm til disse tinga?
  21. Takker for det ingard Dekkstrekk og dårlige veier funker dårlig. hehe. kjipt og måtte kvitte seg med den ja Håper jo eg får meir en 50 for den
  22. Komme heilt sikkert te og savna bilen ja. men komme nok te og få meg nåke anna fint når eg skal ha igjen Hehe ja du sku budd då veit du steffen veit om nåken som trenge bil kanskje?
  23. Eg unner ikkje bilen så vond. at den skal gå på bergensveiene. og i parkeringshus osv. masse parkerings bulker av sånnt! nei off. Her er det eg kommer på som er gjort på bilen. Nylakker i starten av 2009. Baklyklter med kvite blinkers Kvite sideblinkers Sorte DE lykter i front Orginale tåkelys takvinge ORG AC schnitzer vinge med carbon flaps ORG m5 bakfanger ORG m5 sideskjørter med lister Org alpina front. sports stoler i stoff. Alle ruter utenom frontrute sotet hos hurtigruta carglass. Valsede hjulbuer bak. Rondell d58 18" felger med veldig gode falken dekk. Div powerflex i understell. Fk coilovers godkjekt i vognkort. Eu godkjent til slutten av 2010. Har også kviteringer på veldig mye av det som er gjort på bilen. Av det som er galt med den er at thrustelageret med fordel kunne hvert byttet da dette lager litt lyd. Tror det er pittelitt lyd av hørgre bakhjulslager i hurtige venstre svinger. og så virker ikkje ute temp sensoren. Får se om eg får tatt bilder av motorom og bagasje i måro er foresten 4x elvinduer,eltakluke og el speiler på bilen. sentrallås selvfølgelig.
  24. skikkelig infoog ka som er gjort med bilen kommer i morgen
×
×
  • Opprett ny...