Gå til innhold

unitrack

Medlem
  • Innholdsteller

    58
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av unitrack

  1. Noen som skal selge sin e36 325? bilen bør helst vær strøken. betaler godt
  2. er ikke her inne så ofte, så legg meg til eller send email!!!!
  3. Selger nå mine bmw,er Bmw e30 M3 87mod med e36 m3 motor 3.0l Bilen har små feil og trenger et strøk lakk Bmw e30 320/325 85mod Ombygd 320 til 325, montert kvasskam Bilen har ikke skilter, disse ble levert inn i desember pga motor bytte bilen er ikke godkjent med 325 motoren! Bilene selges pga plass mangel og penge mangel Bud Ønskes på begge bilene Legg meg til på msn eller send mail for mer info og bilder oa_pettersen@hotmail.com
  4. offf, det er ikke aktuelt nei
  5. pris ca?
  6. Jeg trenger litt hjelp her. Jeg finner ingen steder der de selger frontfanger til e30 m3. noen som vet hvor?
  7. opp med deg:)
  8. Ja det er bare å slå til Intersert?
  9. 5000 jeg har ikke hatt den lenge, selger den pga penge mangel! vet at forrige eier hadde gjort litt på den, jeg har gått over det meste, og alt ser bra ut
  10. Yamha srx 99mod 600ccm selges 35 000.- Yamaha srx 99mod 120ccm selges 15 000.- Trenger penger sårt
  11. Okay:) mangler bare fronten da:p
  12. frontfanger og frontleppe
  13. Noen som har en m3 front til min e30 m3?
  14. Okey. faen da, den ser jo ikke så gal ut når man ser den i virkeligheten
  15. Okay, hmm så dette er allså ikke en bil til prisen ? Etter planen så skal jeg bytte med han, han får min Audi a4 1.8t lemo og jeg får han sin m3 pluss 20k ekstra!
  16. ja bilen er godkjent! noen flere synspunkter?
  17. Jeg var å kikket på denne igår, noen som kjenner til bilen? Bilen verd 120 000.-? Det jeg fant av feil på bilen var bla rust dvs plasser, ikke i noe bærene! knust frontlykt, bilen må lakkes, så ut som hund og katt hadde slås over hele bilen. innvendig så var stoler og dvs veldig slitt! link til annonsen http://www.autodb.no/cgi-bin/car/detail.pl?nr=1400427 Hva er folkets mening?
  18. hehe, helt utrolig, ble stoppa av samme bilen. og tatt i samme hastighet;) fikk 3 månder, og 8500.- i bot
  19. Hvilken olje burde jeg kjøre med på bmw e30 325 87mod?
  20. Er det registerreim på e30 325 motor? 87mod eller er det kjede? Anbefaling mellom sinter clutch og orginal clutch? er vannpumpen dreven av registerreima? er det skivebremser bak på e30 320 85mod? Er det nødvendig å bytte bremser vist man sette i en 325 motor i en 320 e30?
  21. noen som vet når den er oppe igjen?
  22. komme ikke inn, trenger et nr av en fyr da jeg skulle handle en motor idag, nå kommer jeg jo ingen vei:(
×
×
  • Opprett ny...