Gå til innhold

520Øystein

Medlem
  • Innholdsteller

    10
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av 520Øystein

  1. Har en e34 520i med m50 motor. Har litt problemer med at motoren plutselig kan begynne å fuske. (rister og mister all kraft, kan også stoppe helt) Dette skjer stort sett når det er varmt, og motoren er varm. På lave turtall\tomgang. Og spesielt hvis det er litt fuktig i lufta. Dette skjer ikke ofte. Andre ting er at det lukter litt bensin. Kan det ha en sammenheng? at den ikke tenner på alle sylindre (uforbrent bensin?). Har prøvd å bytte pluggene uten at det hjalp. Noen tips til noe jeg kan prøve?
  2. Hvor mye for e34 Lyktene? Alt i orden med de? Regner med at de passer på min 93 mod. Trenger egentlig bare venstre side da justeringsmotor er gåen....
  3. Har du noe av dette? http://www.bimmers.no/viewtopic.php?t=26879&highlight= Trenger også askebeger for bakdør... Detaljer..
  4. OBC = On Board Computer. Kjøre Computer. Tror du enten har klokke med visere, OBC eller digital klokke. Står ved siden av radioen. Ser sånn ut omtrent : http://www.bmwe34.net/e34main/upgrade/Data/OBC.jpg
  5. Har du OBC? El-vinduer? Og hvor befinner du deg?
  6. da venter jeg på bildene... Har du bilder av platen og? må vel kutte og ordne litt i tilfelle, greit å vite hvordan den ser ut standard.
  7. Har en e34 520i 92 mod. Har lest litt rundt og fått lyst på OBC. Men det hadde vært ålreit og også hatt check control. Er det noe som ligger i bilens hjerne, og bare mangler riktig instrumentpanel det og? (som OBC) Lurte da på om det gikk an å få tak i et intrumentpanel fra en bil med check control og montere det i min bil.. og poff, så fikk jeg feilmeldinger i tekst i instrumentpanelet. Sikkert mye jeg ikke har forstått, hadde vært fint om noen kunne forklart itt om hvordan det henger sammen.
  8. Ønsker å kjøpe deler til min e34 520i 1992. Er ute etter OBC , Elektrisk vindusheis med knapper og "styringsmodul"(en sak som ligger under baksetet?), muligens strøkent panser granittsølv metallic (kommer an på pris), og Førersete uten rift (grått stoff). Ellers, hvis du har noe å selge, spør om jeg vil ha
  9. Hei, har du bilde Av setetrekket? Regner vel med at det er samme type som jeg har. Det er vel temmelig standard. hehe. er interessert i baksetet, spesielt bakseteryggen med skipose. + platen innerst i bagasjerommet, den er vel annerledes med skipose?
  10. Du har ikke tilfeldigvis OBC til salgs?
×
×
  • Opprett ny...