Gå til innhold

Innovation

Medlem
  • Innholdsteller

    121
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Akershus

Innovation's Achievements

  1. Jeg har montert Westfalia avtagbar krok på min. Ingen kommentarer noe sted om at det skal være noe problemer med str. på hjula. Har dog bare originale 19" M-sport hjul (403) Fungerer perfekt Var mer skeptisk til lyddemper på Magnaflow eksosen jeg har på, men heller ikke dette var noen utfordring.
  2. Dimmensjonen er 245/35 og 265/35. Dekkene har sittet på en 07 E92 M3, og de er fri for skader. Dekkene har gjenstående ca 4 mm bak og 6 mm foran. Selges samlet for 2500,- Send gjerne PM ved spørsmål eller uklarheter
  3. Har et sett med 193 for salg. Eller rettere sagt, har ikke rukket å legge de ut enda. Bor desverre på østlandet, så da vet jeg ikke om det er like aktuelt... Send gjerne PM om det er interesse.
  4. Prøver lykken enda en gang, i håp om at noen kanskje har funnet et svar til meg
  5. BUMP... Ingen som aner noen ting?
  6. Lurer bare på om det er noen her inne som har litt kunnskap om dette... Har nettopp hatt service på min -07 E91, hvor det ble foretatt en oppdatering på bilens software. Ser at design og noe annet på min Navi Pro er endret. Men, lurer på om det er noen som vet om andre ting som korrigeres ved en slik oppdatering?
  7. Ahh... for et smykke! Kanskje politiet nå bytter ut noen av sine to-hjulte "traktorer" Vanskeligere å holde unna da
  8. kaffe har vi så det er bare å komme innom. Lette ikke faren din etter bil også eller blander jeg litt nå? Jeg skal prøve å få tatt meg en tur senere.. Litt hektisk om dagen, men det er vel slik alle har det Joda, fatte'n skulle ha bil. Men, trur du ikke han bare dro å "shoppa" seg en bil da..! (Desverre ikke hos deg denne gang..) Så vi får heller se når jeg skal bytte. Uansett ble det en "eskeny" 320i med M-pakke, Navi-Pro++ Pen sak i Spece-grey faktisk.. Me like
  9. Så bra! Du får holde oss oppdatert med planene... Alltid spennende med nye prosjekter. Kanskje jeg stikker innom en dag, om du byr på kaffe
  10. Hei Grenadier! Velkommen til forumet! Skriver det selv om ikke er noe veteran her selv. Min samboer har en 116, og vi opplevde samme problemet på denne. Fikk høre at dette var en "barnesykdom" for bilen og at håndtakene måtte byttes for å løse problemet. Bilen er en 05-modell og garantien for denne var også utløpt. Vi gikk i dialog med BWM om dette. I tråd av BMW's gode service ble disse bytte uten noen diskusjon om garanti eller reklamasjonsrett Det beste tipset er å kontakte din nærmeste forhandler å høre med dem. Lykke til!
  11. Jeg kjørte nettopp en garantiutløpstest hos NAF, og kan anbefale det samme! Testen er svært grundig og de plukker på det som måtte være. Selvfølgelig tar de også dine egne observasjoner for bilen i betraktning og vurderer dette samtidig. Tror testen tok omtrent 2 timer, så det er ikke bare en "rask titt" for å si det sånn Anbefales!
  12. Hei milhouse! Er litt på "hæla" her i forhold til å få gratulert deg med denne pærlen av en bil Har fått med meg at du har solgt den...noe som i seg selv betyr at; 1. Du bytter bil for ofte. Eller 2. Det er alt for lenge siden jeg har snoket rundt på forumet. Eventuelt en kombinasjon av disse Uansett, vogna er upåklagelig! Hva blir det neste? Spekke opp en 09 325dT? Om du gjør det kjenner jeg en potensiell kjøper
  13. Ser du har lagt ut noen fine bilder av bilen din. Du kan forsøke å åpne bildene i photoshop (for eksempel) og gjøre grillen din sort der. Det er bare å fargelegge bort crome'en, så får du i alle fall et inntrykk. Jeg har gjort det på denne måten selv, og det fungerer helt ok
  14. Gratulerer med ny bil ChrZZ!!! Definitivt et riktig motoralternativ
×
×
  • Opprett ny...