Gå til innhold

E28

Medlem
  • Innholdsteller

    17
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av E28

  1. E28

    E28 525i

    Har en 86 mod e28 525i som har gått 295000 og begynner å gå ujevt på tomgang. Noen som har noen forslag på hva som kan gjøres for at den skal gå penere?? Har også litt ventiltikk, noen gode forslag på å bli kvitt det(er netopp justert)?
  2. Kan godt sette over penger, men har dårlig erfaring med å gjøre det før jeg har fått varen. Så da må jeg ha skjørtene før jeg setter over penger. Eller så kan jeg betale cash!!
  3. da tar jeg det!! åssen gjør vi det med betaling og levering?
  4. kan gi deg 800 for hele pakka!!
  5. Har vel ikke ei girkasse til en e28 535i?
  6. Er det slik at det bare er å montere på en e28 unten noen justeringer?
  7. Veit du åssen 535 motoren passer i min e28 525? må jeg bytte girkassa? eller er det bare å smelle rett i?
  8. Hvilke pris ser du for deg for hele pakka??
  9. E28

    Chip på 2,5 e28

    Er det noen som vet om det går ann å chippe en 2,5 e28?
  10. har du tåkelys/grøftelys til e28?
  11. Har en 525i som trenger nytt eksosanlegg, vet du om det passer med det du har til salgs?
  12. Er på jakt etter dette, hvor i landet er det du holder til? (jeg bor i drammen)
  13. veit ikke om et sted der jeg får kjøt nye a??
  14. Ønsker å kjøpe hvite blinklys til en bmw e28...
  15. Er det noen som vet hvor jeg kan få tak i hvite blinklys til min bmw e28? Foran, bak og på siden. Takker for svar!!
  16. E28

    Radiator

    Har en bmw 525i 86mod, den har det vært et lite hull i radiatoren.Dette har jeg prøvd og tette med radiatortett, men når det er helt på og den blir god og varm så popper det bare opp et nytt lite hull i radiatoren. Vet noen hva dette kommer av?
  17. Hvordan er det å sette inn en 525i motor i en orginal 518i 87 mod? Er det mye som må byttes eller er det bare å putte i? Håper på no svar!!
×
×
  • Opprett ny...