Gå til innhold

drdiablo10

Medlem
  • Innholdsteller

    29
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av drdiablo10

  1. er det noen som kan fortelle meg forskjellen på en 318i og en318is?
  2. den 27-27mai er d motormesse i østersund. er d noen som skal i vei? det skal i vertfall jeg http://www.motormassan.nu
  3. jupp da e d hælg å æ e så heldig å e på smutthullet å fiske ræka ha vorri på havet i ei måne no i dag, så no begynne æ å sjå slutten på dein turn her å. siste tur me dein båten her no, dein e sælt t island!hrmf!! så når æ kjæm hæim så har forhåpentligvis stylinga mi kommi, så dein bli klar t sommeren Moderatoredit (Fredrik): Vi lar dette innlegget stå som et eksempel på at en lokal dialekt sjeldent egner seg skriftlig... iallefall ikke i et forum som leses i hele Norge (inkl. av noen utenfor landets grenser). I "Tulletråden" derimot er det meste lov bare man viser alminnelig folkeskikk og følger norsk lov...
  4. www.gsbildeler.no www.superstyling.no
  5. mmm, sexy baby;)
  6. www.styling-tech.no fk justerbart til ca. 6500.-
  7. ville satset på biltilsynet, de finner bare de feilene som er, ikke sånne små unødvendige feil som et bilverksted kan finne på for og forhåpentlig vis tjene ekstra penger!
  8. hehe, synd ha ikke totalvraka biln da;) hehe
  9. 318is eller 320 motor! men helst ikke alt for dyr(e36 touring)
  10. fra plass 1-10: VOLVO!
  11. d er den 03.06. men den 20 mai er d porsche- klubben som inviterer bmwccn til kjøre trening
  12. d er vårtur til austråtborgen den 12 mai, mer info om den på siene til bmwccn trøndelag sine sider og d er lånke treff den 20 mai
  13. er d noe interesse i et treff i mai en gang?
  14. d e d bæste;) bort sett i fra karsk;)
  15. oki! jeg heter øystein grøttan å kommer i fra bjugn, ca. to timers kjøring i fra tr.heim. jobber som lærling på ein tråler (vesttind. tilhører røkke!) er 20 år. akkurat no som har æ ein e36 touring 318i 99mod. hatt den en månes ti nå, har bestilt styling, så jeg skal begynne å montere når jeg kommer heim. eller så er d ikke no mer å skrive om;)
  16. for d at d ikke er noe tak på bilen, og hvis du er så heldig for og havne opp ned så er sjansen for og få person skader ganske stor!
  17. fikk sån ca. 1000.- i rabatt hvist jeg meldte meg inn i naf ung i gjensidige. d koster 195.- i året! d er verdt d;)
  18. et lite tips; på de svar alternativene som d står altid og aldri på er feil!(eks: du skal altid ta til høyre i neste kryss!) d funka, har prøvd det selv
  19. http://www.motortechnik.no/. dette er sidene til den norske avdelingen!
  20. jeg betaler 17100.- i gjensidige for min 318i stv 99mod!! men så er jeg så heldig og har malus 50%hehe
  21. invistere heller i e fotoboks varsler, den har spart meg for en del bøter;) d er en aktiv gps, koster 1500.- ca. og den er lovlig;)
  22. har kjøpt meg dotz brand hartz til min touring de passet bra(d er 18 tommere som jeg betalte 14 000,- for 225-45) du får de i 17 oxo
  23. har hørt om intensiv kurs da! begynner på mandag og ferdig på fredag. et lite tips; på teori prøven er de svar alternativene som altid og aldri feil uansett! d er sant har prøvde selv;)
  24. var å hørte på pris på soting til en e36 stv. 6000,- for alle rutene bak(alle uten fram rutene) d var på hrtigruta carglass. trur d er med tre års garanti.
  25. pris på motor? godt langt?
×
×
  • Opprett ny...