Gå til innhold

JanMorten82

Medlem
  • Innholdsteller

    17
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av JanMorten82

  1. hei. Ta en titt her viewtopic.php?f=1&t=65457 På min bil ble det brukt en random fjær (midlertidlig fiks) funka i 6mnd nå åpne bagasjeluken kun med knapp forrand i bilen eller på nøkkelen etter at du har fikset dette.
  2. Så denne verstingen på Quality Hotel Panorama Trondheim i dag. Drømmebil
  3. har da scratch remover i samlingen
  4. ok, takker for svar Ser meguiars produktene er tørket ved toppen når jeg åpner lokket, så de blir nok kastet. Resten ser brukanes ut.
  5. Hei hei har ryddet litt i bilen og funnet frem en god del gammelt bilpleie produkter. disse varene har ligget i bilen i vinter og vært utsatt for frost. har planer om en skikkelig vår-rengjøring til helgen, kan jeg fortsatt bruke produktene?? og få like bra resultat som da jeg kjøpte varene Takker for evt svar Bilde av produktene
  6. Jeg kjøpte alt her http://www.schmiedmann.no/5_serie/E39/u ... htm#pg1059 Men det fulgte ikke med noen instruksjon på hvordan man monterer/kutter hull. Noen som har den pdf filen???? Skal monteres i morgen (Lørdag) Mvh Jan Morten
  7. Fått sjekket opp pris??? Postsending
  8. Ta en titt her http://www.youtube.com/watch?v=zEZ-bcEYdRA
  9. Hei. Ønsker å leie en garasjeplass på Tiller i Trondheim ut året. Ønsker svar via PM Andre plasser i Trondheim kan vurderes.
  10. Er nok en prøvetid på 2 år.. Skal slenge meg rundt og søke med en gang jeg får brevet. Må sikkert regne med 3/4 uker. Men gjelder Utsettelsen fra dagen jeg mistet lappen, eller fra dagen saken blir behandlet hos politiet? Vet det er mye spm her, men topicen kan jo komme til bruk senere.
  11. Ja detta var kjipt. Trenger jo bilen til jobb, "varehenting" Jeg har ingen prikker fra før og aldri blitt stoppet. Kjørte vel opp i mai i fjor.. Jeg skulle bare ut en snartur etter jobb, Veien var fri og det var kveld. Kun en "råne" bil bak meg, som viste seg og være sivil. men men, Var en lettelse å høre at jeg kun trenger teoriprøve + oppkjøring da
  12. Syns den nr1 er temmelig oppbrukt.
  13. Hei Da ble jeg lapplaus i kveld gitt. Stoppet av sivil bil . jeg hadde lappen på prøvetid, og fikk beskjed om at jeg blir fotgjenger i 3-6mnd. Han sa også at jeg må ta teori og oppkjøring på nytt. Spm mitt er da, hva menes med teori? teoriprøven, eller hele greia hadde gjennomsnitt'sfart på 94 i 60 sone Takker for alle svar.
  14. Fikk ordnet 2 hull bak på lyktene i går kveld, Resultat "Duggfritt" Når jeg våkna i dag. Tusen takk for aill hjelp Bilder
  15. Fikk beskjed fra noen kompiser om at det lixom sku funke å borre hull, noe det slettes ikke gjorde. nei, er ikke orginal lykter, er jalla lykter kjøpt for 4000kr.
  16. Jeg sliter da med extremt mye dugg på mine lykter. Har borret et par hull under lyktene, men det hjalp ikke i det hele tatt. Har også testet lufting ved å fjerne pærene, dette funker bra helt til jeg har satt i pærene igjen. Er ikke ordnet til noe lufte hull på lyktene som kan være åpen. Fins det noen tjuvtrix for å få fikset dette? Bilen har også stått på i 2 timer med langlys, uten at det hjalp stort. Kan også legge til at disse ble kjøpt på Torsdag. Har fått beskjed om å stikke innom igjen på Fredag, hvis det ikke ble noen forbedringer til den tid, så sku jeg få nye. Men vil jo helst ha fikset dette NÅ, da det er utrolig stygt. Takker for evt råd. Jan Morten
  17. Her man skal møte opp hvis man vil ha reparert koppholdere bak? hehe.
×
×
  • Opprett ny...