Gå til innhold

RabiezZz

Medlem
  • Innholdsteller

    26
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av RabiezZz

  1. Ingen ulyder, sperre i orden..
  2. svensk bil som ikke er momset..nesten komplett, kjørbar..manuell, sperre... km.stand 240.000 motor og gir virker bra.. selges 7000,- eller kom med bud/bytteforslag..? tlf 47 75 22 82
  3. 300,- for bakre potte?
  4. har et alpina instrumentpanel.. ta kontakt på 47 75 22 82 vis du er int..
  5. noen som har en 318 motor og selge? ring eller send mail på: tlf. 94233913 tufte3@hotmail.com
  6. alpina instrument til e34 selges, gi bud..send helst mail.. tufte3@hotmail.com
  7. noen som har et gasspjeld til 3,5 og selge? tlf 47752282 tufte3@hotmail.com
  8. går den ok vis du bare gir litt gass? muligens tett kat?
  9. noen som har luftmengdemåler til bmw 525 m50 non vanos og selge??
  10. hjalp ikke mye..ble bedre noen timer også begynte den igjen..
  11. prøv og slett dem, kjør en tur og kodeutles på nytt.. er dem ikke der da er det ikke no prob..kan hende det er gamle koder..
  12. når jeg stopper bilen når den er varm og skal starte den igjen etter et par minutter er den nesten umulig og kjøre, går bare på bånd gass eller ikke no gass, og driver å smeller i innsuget. etter 5 min eller no går den plutselig fint igjen og da er den fin til jeg stopper den neste gang.. har målt lamdan mens den er sån og da er det ikke noe variert signal fra den, det kommer når den blir fin igjen..noen som har vært borti samme prob. eller noe lignende..?? har prøvd og bytte lamda, merket ikke noe forskjell. motor er foresten m50b25 u.vanos..
  13. noen som har en luftmengdemåler og selge? mitt nummer: 47752282
  14. noen som har el.vindushevere til e28 og selge meg?
  15. vetke hvordan, send med mld med nummeret ditt kan jeg sende deg bilde..trur dem er org..
  16. sitter dunlop dekk på den. m+s 225\45r17 94v delenr: 3611-2227194 tlf. 47752282 mail. tufte3@hotmail.com
  17. bump
  18. bump
  19. bump
  20. når jeg stopper motorn når bilen er varm og skal starte den igjen vil den bare gå på full gass eller ingen gass, bare dør helt vis jeg gir bare litt gass. går veldig ujevnt på tomgang og smeller i innsuget vis jeg gir litt gass men kommer seg igjen etter en stund..er helt fin vis den er kald. noen som har opplevd d samme, ell vet hva det kan være?
  21. RabiezZz

    speedometer

    viser speedometret feil når det er 518 instrument og 530 diff? eventuelt hvor mye viser det feil sån ca?
  22. bilder? pris?
  23. diameter på rattet?
  24. diameter på m-rattet?
  25. hvor holder du til? hvordan er d og tilpasse laguna leppa på org. fanger?
×
×
  • Opprett ny...