Gå til innhold

Ando

Medlem
  • Innholdsteller

    51
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Ando

  1. Ta og sjekk alle luftslanger under innsuget + belg for sprekker.
  2. 1500 kan hente den i måro
  3. Pakning med ledning/lite tau som ligger i det sporet som ruta skal i. Så sett i ruta og dra i ledningen slik at ruta kommer på plass.
  4. Ando

    M52b28 problem

    Har en m52b28 i e30 men har et problem med at den begynner av og til å fjuske når den blir varm (går ikke til mer enn 3000o/m.) og hvis eg stopper den så vill den ikke starte før den er kald. Har byttet tempsensor og solenoid , men når eg tar diagnose og sletter feilkoder så forsvinner ikke solenoiden. noen så har ideer elr vert borti noe lignende?
  5. Ando

    El kjølevifte

    Hvordan er det å koble opp El kjøevifte på M52B28 uten å ha knapp? At den starten på signal fra sensor.
  6. kan ikke bare bytte kryss da?
  7. Ando

    s36b36

    hei noen så vet hvor mye kammene på m5 3.6 skal skrues til med??
  8. Ando

    oljepumpe

    bump
  9. bump
  10. Ando

    oljepumpe

    noen som vet om oljepumpe fra m50b25 passer på m52b28?
  11. bump
  12. bump
  13. ønsker å kjøpe 4 stk senterkopper til brock b1
  14. girkasse til m50/m52:)
  15. Ando

    e30 m3

    trenger paralellstag både venstre og høyre til e30 m3 http://nettbutikk.gsbildeler.no/openIma ... /11147.gif nr 4 på denne linken
  16. trenger 4 stk senterkopper til brock 17" felger
  17. bump
  18. bump
  19. bump
  20. bump
  21. hvite blinklys glas til facelift front e30 ønskes kjøpt
  22. Ando

    clutch

    bump
  23. her en kamerat me ein 728 så møsta mesteparten av lysa i instrumente i dag. blinklys og sånt funker utvendig men ikkje i instrumente. har sjekka sikringa. noken forslag??
  24. bump
×
×
  • Opprett ny...