Gå til innhold

CBredal

Medlem
  • Innholdsteller

    53
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Bodø

CBredal's Achievements

  1. http://m.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=50042724&ref=ads&myad=50042724&searchclickthrough=true
  2. Hei. Vet ikke om dette er riktig delforum, men here it goes:p http://m.finn.no/car/used/ad.html?model=1.749.2132&page=2&year_to=2011&year_from=2011&make=0.749&sort=3&ref=fas&finnkode=48105560
  3. Hei! Jeg skal selge min E46 320 1999 modell, den ligger ute på finn.no, å det jeg lurer på er om jeg er på vei til å bli lurt? Plutselig får jeg en mail fra en som kaller seg Butt Lewis eller noe sånt, og han er fra England å jobber på båt, men vil kjøpe bilen min for 90.000kr. pluss at han skal importere den til england.... det synes jeg hørtes dyrt ut mot å bare kjøpe en e46 brukt i england. Da svarer han at det er så mange biler som er stjålet i england, så det er tryggere å kjøpe brukt fra Norge fordi vi visstnok har bedre dokumentasjon på bilene. Å han mener også at han ska kjøpe den usett, å han skulle ordne alt med frakt å sånt... jeg synes hele greia høres merkelig ut. Alle bruktbilene i england er jo ikke stjålet?? Noen som har lignende erfaringer?
  4. Heisann! Jeg tror jeg har akkurat samme problemet. Nærlysene blinker 4 ganger med ca 30 sek mellomrom. Dette skjer akkurat idet jeg slår av xenonlysene. Vil dette fikse problemet, og fungere vedvarende uten å være skadelig for noen andre komponenter på noen måte?
  5. Ingen som vet dette...? eller finnes det en annen tråd hvor dette allerede er tatt opp?
  6. Jeg var innom Megalys.no i Bodø og skulle montere xenonkit på langlysene, og da vi skulle tenne langlysene, så vart det et helsikes lys, og da vi skulle blende de ned, sto nærlysene å blinket 4 ganger, så gikk det 20 sekunder, så blinket de igjenn. Alt av lys fungerte fint da vi hadde både lang og nærlys på, men som sagt skjedde der er eller annet da vi skulle blende ned. Noen som vet hva dette kommer av?
  7. helt utrolig! rett å slett! Men hvor har du kjøpt varene du bruker? å hva betalte du?
  8. tja, sånne plugger/dingser, vil jeg tro de selger på de fleste karrosseri-sjapper... sjekket med biltema? eller Østbyen? eller, som sagt, GS-bildeler? sånne plugger er vel ganske universal, vil jeg tro. Selv festet jeg min E-46-front med pop-nagel-tang Men, ble det noe enighet om biltreff i Bodø-området i løpet av våren? =) venter på forsikringspenger fra en tyveri-sak, så jeg får bygget ny stereo, så er jeg klar
  9. Jasså? Selve låsekassen? altså hele greia, tilogmed den "kroken" som skal låse luka fast i karroseriet, pluss den mekanismen inne i luka, liksom? Hvis du skjønner? Jeg har ny nøkkel, og selve nøkkel-hullet, men trenger stort sett alt det andre bare sånn at det ikke blir noen misforståelser:P PS: Det er ikke sentrallås på min, om det har noe å si? Men, gi meg pris, eller ta kontakt på PM? =)
  10. Nei, de har ikke på høggern i bodø, namsos, eller molde Anyone?
  11. Hadde samme problemet selv. Jeg vil foreslå noe så enkelt som å prøve å lade batteriet helt opp (eller kjøp et nytt batteri)
  12. Kjempegreier! Har vært supert om noe lignende guide kunne legges ut for M40 E36-motorer ;D
  13. Kjempegreier! Har vært supert om noe lignende guide kunne legges ut for M40 E36-motorer ;D
×
×
  • Opprett ny...