Gå til innhold

Daniel07

Medlem
  • Innholdsteller

    33
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Daniel07

  1. Joda.. du har så rett.. så rett, men man må jo få kunne sjekke ut saker å ting før man løper å kjøper. Kjekt med andres input også. But Again...U make an interesting point!
  2. Da har jeg også pratet med han som eier bilen på tråden. Jeg sitter igjen med en temmelig usikker følelse ang. selger. Han hadde eid bilen i 8 måneder sa han( av det jeg skjønte av hva han sa..) Bilen var kjempe bra den, borsett fra ei ødelagt rute?!? Har en følese av at jeg hadde driti på "draget" om jeg hadde kjøpt den. For alt jeg vet så kan det jo være tiårets røverkjøp.. Dette med om man skal regge den til M3 er jo det som er av bekymring. Denne er importert fra Italia og det var jo nettopp dette med avgifter pr hk som en av dere var inne på tidligere i tråden.
  3. Hvis han får rett pris for den så selger han...(lufter den for salg) Det er heller ikke sikkert at han selger, men som sagt..."rett pris" Det er nå slik jeg tolker det
  4. Har snakket med han som skal selge! Karen er veldig hyggelig og ærlig når det gjelder bilen hans. Håper at du får et salg! Bilen er råfin den
  5. Sjekk schmiedmann i Skien, er du heldig så har de.
  6. Da forstår jeg litt mer. Takk for svaret
  7. M3 SMG Girshift. Har planer om å kjøpe en m3 med smg kasse. Noen her som har erfaring med denne typen gir? Noe man bør se etter, passe på? Hvor ofte skal man bytte væske/hydraulisk olje? Setter stor pris på noen svar. God sommer
  8. Enig der. Den var finest sort. Synes den var penest med alpina felgene også, det er godt vi har forskjellig smak. Karen har god smak ivertfall.
  9. ingen som er sugne på denne fete bilen...
  10. Alt er til salgs for rett pris... Hvor SirKuS i verden er Rett pris i denne sammenhengen ville du tro? (Ok, det var et skrulle spørsmål, men la oss si at jeg dunket på din dør med en konvolutt inneholdene... Ja la oss si, kun for fornøyelsens skyld..) Nei... den kan jeg heller sende deg på pm. La meg si det på en annen måte: En GOd dEl penger... U know .. $
  11. Den kostet først 100000, så 140000 og Nå 145000
  12. Du har helt tydelig talent.. Dette var jo RåTT og samtidig VaKKert. Wonderful car! Har vel ikke tenkt på salg vel.. ?
  13. Ja vel. Det er slik å forstå. Ja, jeg lurer jo veldig på den bilen da.. Har ikke noe tlf nr til han heller. Så han er flink til å passe på biler.. ja det høres jo veldig bra ut Hvordan opppfører en slik motor seg da, ved "normalt" bruk? Jeg mener er det mye vedlikehold og sånn p.g.a Turbo? Kanskje det er noen her som vet inntil jeg får tak i "hamsteren"
  14. Du er helt rett der ost ost. Den går nok kjapt. Du som eier bilen får plinge på da om "all else fails.." Det var jeg som sendte deg en mld..
  15. Lurer på om han kan ha sovnet
  16. Har forsøkt å få kontakt jeg også, uten hell..
  17. Så rart, ja antar at det er en måte for å få bilen billigere inn til landet. Ønsker deg videre lykke til.
  18. Hakke peiling, men jeg er fast troende på at (ikke alt) det som koster litt somregel er bra. Håper du blir fornøyd.
  19. Bilen er uaktuell med automat, ja det har jeg full forståelse for. Tror han mener en annen 318 is, jeg vet nemlig om en ombygd en som er 318. Bilen er jo bare kjempefin ivertfall, det blir et gromt glis på deg om du finner ut at du vil ha`n.. La oss alle stille be til BmW guden om at det er manuell..
  20. Jeg lødder meg ikke i hue men klødde meg i hodet...
  21. Hey! Hadde sitti å lødd meg i hue selv... e-34 eller e-36. Tingen er at m5 er endel rimeligere enn broren. Det er mange e-34 ombygde der ute. Mange er også bra ombygd, men vær likevel forsiktig. E-36 er jo endel penere og litt dyrere( som oftest) Ta deg en prøvetur i dem begge, da faller valget så mye enklere! Forsikring er helt klart litt dyrt, men det koster å værra kar. Jeg har measly 20% og måtte i begge tilfeller(e-36 97mod) (E-34-1992mod) betale 15000 i året med delkasko hos gjensidige. Kasko var 47000 om jeg ikke husker helt LeiF!
  22. Hei! Kjenner desverre ikke til den! Har lurt litt på å se den selv. Hadde ikke denne automat gir? Minnes det i fra finn.no da den stod der i noen dager.. Anyway, la meg vite hvordan det går. Lykke til.
  23. Finn ut hvor mye en 318is (var det ikke n 95mod?) ligger sirkus på i pris uten all plasten.. Så får det en viss peil ivertfall på om han forlanger mye/lite. Anyway det ville jeg ha gjort. Ville også ha fjernet de nederste øyelokka om ikke alt.. (det er meg da) Og i tilegg den nederste plast leppa. Den ryker nok uansett om du ikke er forsiktig. 89000? Jeg ville forsikret meg om at bilen var meget god teknisk og ville nok forsøkt å få den noen lapper ned i pris.. But hey , that is just me.. Good Luck, I`m sure it will work out!
  24. Det blei dårlig med bilder skjønner jeg
  25. Har sendt deg en pm, lurer fælt på bilen.. Håper du gir lyd fra deg
×
×
  • Opprett ny...