Gå til innhold

Jeppe1234

Medlem
  • Innholdsteller

    134
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Jeppe1234

  1. Handlet med Hauk Motors en del når jeg hadde merce. http://www.mercedesdeler.no/
  2. Solgte omtrent maken bil for en måneds tid siden for bra pris. Ser ikke bort i fra at du kan få opp mot 30, om ikke mer Edit: Om den er like bra som det ser ut til på bildene.
  3. Hadde Volvo 360 sist vinter. Det var konge! Edit: Merce w201 eller w124 har jo digg svingradius og bra vektfordeling.
  4. Jeg kan gå god for Jørgen Lie.
  5. Om det er den jeg tror det er, så var det i alle fall bare en 320 når den ble solgt.
  6. Ser ut til å være gamlebilen til en kompis i alle fall.
  7. Det gikk fort, solgt.
  8. Prisantydning 35 000/bud! Så lav pris på grunn av at den må vekk fortest mulig grunnet flytting til utlandet! 1.8 l – 125 hk bensin 1997-modell 230.000 km EU-godkjent 29.01.2009 Teknisk god stand 17" S8-felg & Pirelli P-Zero 225/45/17 Harman Kardon Drive+Play iPod-system (skjerm, hovedenhet og kontroller – 2000,- nypris) TomTom GO 520 GPS med Europakart Nettopp skiftet hjullager framme Vinterhjul inkl. (15") Ødelagt motstand i klimaanlegg, må skiftes – akkurat nå fungerer kun ingen vifte eller maks vifte. 300kr for ny motstand. Liten skramme foran høyre forhjul. Bilen står i Møre og romsdal ca. en times tid fra Ålesund. 40455897
  9. Fin bil! Gule lykter har jeg lite tro på til den fargen.
  10. Når dere først er inne på rust, så ta en titt på bremserørene. Vet om både C- og E-klasse som må ha skiftet dette etter få år, grunnet rustangrep.
  11. Fattern hadde samme problemet med vann bak førersetet hver gang han vasket bilen når han hadde e39.
  12. Punkt 4.10 "Andre lys", i dette tilfellet deffekt ryggelys er som sagt 1-er.
  13. Håkon_w: Var ikke klar over dette før jeg tok den på kontroll. Min første e30, så tenkte ikke på det en gang. Hadde et håp om å få det inn i vognkortet.
  14. Liten sjanse for det Er nok som folk sier at sedan har mykere fjærer bak.
  15. Har tatt firhjulskontroll. Men klarte ikke å få den innenfor med senkefjærene på.
  16. Prøvde det først. Hadde bilen på hjulstillingskontroll, men er jo ikke camberjustering så fikk ikke de riktige verdiene. Gidder ikke begynne å makke med ettermontere det. Alternativet er vel å et verksted til å jukse det til.
  17. Det var som faen. Får bestille nye da...
  18. Hei folkens Må på visning med bilen min siden den ikke har lovlige senkefjærer. Måtte derfor montere originale fjærer på den. Spurte litt rundt om det gikk an å bruke fjærer fra sedan (har selv touring), og ble fortalt at det skulle gå bra. Fikk derfor et sett med noe som skulle være originale fjærer av en kompis som har stått på en sedan. Når jeg fikk montert de og fått bilen ned på jorda igjen ble jeg litt overrasket. Fremme var den som forventet skyhøy. Men bake derimot, der fikk jeg knappest nok lillefingeren mellom bil og dekk. Jeg har derfor et dilemma. Har jeg fått feil fjærer? Eller er en touring så helvetes mye tyngre bake at den presser fjærene fra en sedan helt i sammen? Takker for svar! Tore S. O.
  19. Bilen i annonsen er en 535, så går ut i fra at det ikke er den bilen det er snakk om. Over til saken igjen, kjøp deg ei ny bagasjeluke i steden, så kan du fortesette med å plukke av seidel-stylingen
  20. Var sikkert den det da. Pen den også!
  21. Jeg har ikke sett den bilen der her inne. Du mener ikke en strøken grønn en? Den sto der ute med noe motorproblemer. Hmm. Godt mulig, synes å huske den var blå med litt grønnskjær i. Edit: Har du bilde av den?
  22. Tenker på en annen. Den sto på et privat verksted i innfjorden når jeg var der i fjor en gang. Mener å huske det sto 745-motor i den, mulig det ikke stemmer.
  23. Hører ikke denne til rundt Åndalsnes?
×
×
  • Opprett ny...