Gå til innhold

Nicko

Medlem
  • Innholdsteller

    44
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Fetsund

Nicko's Achievements

  1. forferdelig greier... Trodde folka synes dette var noe jeg men.. Var hyggligt att hälsa på deg Zhillen, Ole m7 medmera... Så skjönner ja ikke dem andra som kom i bmw og satt 150meter lengre bort og ikke våga komma ur bilarna og säga hallo. Pingler. Vi biter ikke Er skumelt det da! Hehe.. Hadde helt ærlig trod det skulle være sykt mye biler der! Der tok jeg feil gitt Var vell hel 6-7biler der da jeg var der, å det var inkludert meg!
  2. Var det jeg trodde også! Derfor jeg tenkte at det var en måte finne ut om hva jeg kan ''ta'' for den! Men at det er noen som skal være vanskelig er det jo alltid
  3. Bra det er noen posetive her inne da Er ett helt å fint karros ja!
  4. Gidder ikke krangle om det her liksom Har ikke vært her på forumet så alt for lenge, så trodde kansje at noen kunne svare meg her, men da er vell ikke det
  5. Var bare intresert i å finne ut hva jeg kan få for bilen da! Er du ikke intresert i bilen så driter du i å skrive i tråden! Skjønner hva dere mener, men ser ikke problemet. Jeg spør hva folk vil gi for en slik bil? Hadde jeg vist hva jeg ville hatt for den hadde jeg skrivd det! Ser ikke problemet!
  6. Ingen som er noe intresert ??
  7. Lufter salget av min E36 316! Bilen er en 93mod som har gått 1580000km. Før jeg kjøpte bilen var den kunn kjørt av to damer. Jeg har ikke hatt noen problemer med værken motor, girkasse, driverk eller resten av bilen. Bilen framstår som ganske pen. Lakkerte fangere, grill-list å kanaler. Front-fanger'n er ''byget om'', skjært vekk rillene i det miterste ''rommet''. Lakerte speil-hus. Bytta bakre del av eksos, montert org dtm-potte i stedet for orginalt. Nye grøftlys, hvite blinklys foran å på siden. Forskjermene er ogs byttet pga. rust! Helt og pent svart stoff intriør. Nylig også kjøpt nye (de var brukt en gang) felger til bilen; M5 replika felger. 8'' foran og 9'' bak. Greie dekk! ( Felger må ikke følge med bilen!) Bilen tikker litt som en 4'er skal, hadde vrt no feil hvis den ikke gjorde det! De aller fleste kviteringer følger med! Lufter salget for og se hva folk vil gji for en sån bil! Gji bud! Hvis du er intresert!!! Kanalene er blitt lakert etter disse bildene ble tatt.!
  8. Nicko

    slett

    bump
  9. Nicko

    slett

    slett
  10. Hvor langt ned på prisen er du villig til å gå'a? =)
  11. Noen som vet vilke skjermer som passer e36 sedan? er det turing å compackt skjermer? Er de som er sammen på koed! Åsså er coupe å cab for seg skjæl! På koed har de bare til limosine uten blink hull.. jeg vil ha med!
  12. Noen som vet vilke skjermer som passer e36 sedan? er det turing å compackt skjermer? Er de som er sammen på koed! Åsså er coupe å cab for seg skjæl! På koed har de bare til limosine uten blink hull.. jeg vil ha med!
×
×
  • Opprett ny...